Hlavní navigace

Tip: Nejlepší aplikace pro úpravu fotek na Androidu - 1. díl

2. 8. 2011

Sdílet

 Autor: © HaywireMedia - Fotolia.com
V prvním díle našeho trojdílného seriálu si představíme tři aplikace pro Android, které vám pomohou s úpravou a sdílením fotografií.

Lightbox

Lightbox je odpovědí na aplikaci Instagram, jež je dostupná pro iOS. Jakmile Lightbox poprvé nainstalujete, budete požádáni o vytvoření účtu. Až následně pořídíte fotografii, automaticky se nahraje na váš online účet u Lightboxu, takže k ní budete mít přístup z jakéhokoli zařízení.

Fotky můžete upravovat pomocí filtrů, i když jejich výběr je trochu omezený. Lightbox lze také jednoduše propojit se sociálními sítěmi jako Facebook nebo Twitter, díky čemuž můžete své fotografie jednoduše sdílet. Aplikace nevyžaduje stálé připojení k internetu. Jednoduše pořídíte pár fotografií, na web se přenesou až ve chvíli, kdy se připojíte.

Cena: zdarma

 

Magic Hour

Magic Hour je jednou z opravdu povedených aplikací pro úpravu fotografií prostřednictvím filtrů. V nabídce má přes 40 filtrů, další si pak můžete zdarma stáhnout nebo dokonce sami vytvořit. Magic Hour je velmi podobný aplikaci Hipstamatic pro iOS. Na rozdíl od ní však neumožňuje při prohlížení fotografií zoomovat, nebo prohlížené snímky obracet. I přesto se investice do Magic Photo vyplatí.

Cena: 2 dolary

 

PicSay Pro

PicSay Pro je jedním z šikovných editorů fotografií na trhu - a tomu odpovídá i jeho cena. Aplikace vám umožní dělat s fotografiemi spoustu věcí jako třeba měnit barvy, vyostřovat objekty nebo redukovat červené oči. Ke svým fotografiím můžete přidat text, ořezávat je nebo měnit barvy u jejich jednotlivých částí. Přidávat můžete také filtry.

Cena: 4 dolary

ICTZ23

 

Úvodní foto: © HaywireMedia - Fotolia.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).