Hlavní navigace

TIP: Jume.in vám pomůže v plnění každodenních úkolů

10. 2. 2011

Sdílet

V dnešním tipu si představíme zajímavý systém, který vás ohodnotí za plnění každodenních činností.

Jume.in je zajímavá služba, která vás ohodnocuje (body, levely atd.) za věci, jež musíte ve svém životě dělat tak jako tak. Pokud se tedy nemůžete častokrát donutit k plnění svých povinností, ohodnocení systému Jume.in za jejich splnění vás může dobře motivovat. Rozhraní Jume.in se do značné míry podobá Twitteru - kromě vytváření seznamu věcí, jež musíte udělat, můžete také sdílet úkoly s dalšími lidmi ve vašem seznamu přátel.

skoleni

Nevýhodou služby je to, že můžete snadno podvádět: vy si vytvoříte úkol, který plánujete udělat a vy sami také posoudíte, zda jste jej splnili. Pokud se tedy chcete rychle dostat na nějakou úroveň, stačí vytvořit a "splnit" pár úkolů. A co je ještě horší, propojení Jume s Facebookem a Twitterem vyústí v nepřetržité informování vašich přátel na těchto sociálních sítích o vámi splněných úkolech, což může být poněkud otravné.

Co tedy o Jume.in říci na závěr? Nápad je to rozhodně dobrý a stojí za vyzkoušení, avšak zatím se jeví být mírně nedotažený do konce (taky služba zatím běží pod nálepkou Beta).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).