Hlavní navigace

Režisérem v The Sims 3

26. 4. 2009

Sdílet

Ještě nikdy v historii série The Sims nebylo možné natočit si vlastní film s obsazením, scénou, zvukem, scénářem a střihem zcela ve vlastní režii. A navíc bez nutnosti opustit hru

Ještě nikdy v historii série The Sims nebylo možné natočit si vlastní film s obsazením, scénou, zvukem, scénářem a střihem zcela ve vlastní režii. A navíc bez nutnosti opustit hru. Nyní to jde, se sadou nástrojů pro tvorbu videa! Natočte svůj film a podělte se o něj s celým světem. 

Nejprve natočte jednotlivé klipy a nahrajte je do nástroje Vytvoř film Poté si vyberte ty, s nimiž chcete pracovat, a přetáhněte je na časovou osu 

Nakonec přidejte přechody a efekty, jako je prolínání, rozostření, proměnu do černo-bílé, soundtrack a je to! Teď už stačí jen začít snímek sdílet! 

Tvorba filmů v The Sims nebyla ještě nikdy jednodušší. S pomocí efektů, titulků a hudby teď můžete vyprávět všechny příběhy, které vás napadnou. Umístěte je na Exchange a podělte se o ně s celým světem! Můžete si zvolit název, kategorii, přidat popis a dokonce nastavit přístupová práva a určit tak, kdo si bude moci váš film pustit. 

Další informace o The Sims 3 najdete na: 
www.thesims3.ea.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).