Hlavní navigace

Bohaté online funkce The Sims 3

5. 5. 2009

Sdílet

Electronic Arts představilo překvapivě bohaté online funkce svého přicházejího hitu The Sims 3

Společnost Electronic Arts dnes představila rozsáhlou nabídku onlinových a komunitních prvků pro hru The Sims 3 na platformách PC a Mac, která je novou vysoce očekávanou vlajkovou lodí bestselerové PC série The Sims. Kromě hlavního města ve hře bude po jejím oficiálním vydání na produktové stránce The Sims 3 k dispozici ke stažení i druhé město Riverview. TheSims3.com rovněž hráčům umožní tvořit a sdílet jejich vlastnoručně natočené filmy, spravovat osobní onlinový obsah a nakupovat dodatečný obsah do hry. Celosvětová premiéra hry ve verzích pro PC, Mac, iPhone, iPod touch a další mobilní zařízení je stanovena na 5. června 2009.


„S takto živou a aktivní komunitou v zádech, jakou mají The Sims, jsme chtěli dále doplnit již tak obrovsky bohatou škálu offlinových prvků tím, že hráčům nabídneme další funkce, obsah a nástroje online přímo prostřednictvím hry," uvedl Ben Bell, výkonný producent The Sims 3. „Jedním z příkladů mnoha nových onlinových nástrojů, které jsme do hry vložili, je ten, s názvem Vytvoř film. S jeho pomocí si hráči mohou jednoduše nastavit požadovaný záběr kamery, pořídit záznam průběhu hry, přitom si vyzkoušet práci režiséra a producenta a výsledný film poté umístit online ke zhlédnutí celému světu."
Mezi hlavní onlinové prvky patří:


• The Sims 3 Store: Při zakoupení hry získáte současně i SimBody (SimPoints) v hodnotě
11 Euro, které obdržíte po úvodní registraci hry online na TheSims3.com. SimBody lze použít k nákupu stažení exkluzivních předmětů do hry v The Sims 3 Store. Pro další nákupy je možné pořídit si balíčky v hodnotě 500, 1000 a 2000 SimBodů za americké dolary, eura, britské libry a další hlavní světové měny, přičemž platby budou proveditelné mnoha různými metodami, mj. mezinárodními i národními kreditními kartami a systémem PayPal. Ať už půjde o nový neodolatelný obleček nebo nábytek podle aktuálního trendu, hráči mají nekonečné možnosti dalšího přizpůsobení a formování svého simíkovského světa pomocí doplňkových předmětů.


• Spouštěč hry: Spouštěč hry (The Game Launcher) je pro hráče hlavním vstupním místem do komunity na TheSims3.com. Tato uzlová stránka spojí hráče jak s The Sims 3 Store a Sims Výměnou (Exchange) a přinese jim novinky a informace o aktualizacích hry. Mohou zde také sledovat historii svých stažených a nahraných souborů, instalací, aktualizací a prohlížet mediální portfolio s videozáznamy a obrázky z průběhu hraní hry. Spouštěč hry bude rovněž upozorňovat na nový obsah v nabídce Store a zajímavé kreace od členů komunity.


• Komunitní server TheSims3.Com: S vydáním hry 5. června budou marketingové stránky na TheSims3.com nahrazeny plně funkčními komunitními a produktovými stránkami hry. Server bude sloužit k tomu, aby se hráči mohli vzájemně kontaktovat, získávat inspiraci pro vlastní tvořivé nápady a sdílet relevantní informace o sobě s dalšími uživateli. Bude fungovat také jako hlavní server pro sdílení obsahu uživatelů s dalšími členy komunity a jeho umisťování v různých sociálních sítích a blozích.


• Hlavní funkce serveru:
o Výměna (Exchange): Výměna The Sims 3, s dědictvím úspěchu v podobě 100 miliónů stažených předmětů pro The Sims 2, propaguje nové a nejpopulárnější předměty, obsahuje výkonný vyhledávač a prohlížecí funkce a umožňuje hráčům vidět to, co doporučují ostatní.


1. Vytvoř film a Vytvoř příběh: Nové, jednoduše ovladatelné nástroje podporují kreativitu a umožňují hráčům tvořit filmy a příběhy, o něž se poté mohou podělit s přáteli. Filmy z nástroje Vytvoř film mohou také umisťovat na externí stránky nebo e-mailovým odkazem doporučit svou stránku s filmy na TheSims3.com.

skoleni


2. Má stránka a Mé studio: Produktová stránka The Sims 3 umožní hráčům spravovat jejich profilové stránky v sekci Má stránka a nabídne jim novou sekci Mé studio pro správu jejich výtvorů - filmů, příběhů a předmětů pro Výměnu. Má stránka je také prostorem pro blogování, kde uživatelé mohou vkládat příspěvky, upravovat si vlastního avatara, sledovat oblíbené stránky atd. Mohou se také seznamovat s dalšími hráči The Sims 3 a sdílet jejich obsah napříč řadou sociálních sítí.


Další informace o The Sims 3 naleznete na www.TheSims3.com nebo www.elecronicarts.cz/sims3. The Sims 3 budou od 5. června 2009 k dostání v klasické prodejní síti a online v rámci digitální distribuce na této adrese.