Hlavní navigace

Systém

1. 4. 2007

Sdílet

O&O Defrag Professional Edition 8.6 Umožňuje dosažení a udržení nejvyššího stupně výkonu systému. Optimalizuj...


O&O Defrag Professional Edition 8.6

Umožňuje dosažení a udržení nejvyššího stupně výkonu systému. Optimalizuje pevné disky. Spojí a seřadí defragmentované soubory, čímž optimalizuje proces přístupu k souborům pro čtení/zápis dat a výrazně tak zvýší rychlost systému.

The Dude 3.0 Beta 3

Síťový monitor, který dokáže rapidně vylepšit správu sítě. Automaticky skenuje veškerá zařízení v určených podsítích a zobrazuje layout v podobě mapy. Dále dokáže monitorovat služby jednotlivých zařízení a oznámit případné vyskytlé potíže.

XPize 4.6 RC

XPize vylepšuje grafické rozhraní Windows XP. Nahrazuje většinu prvků, které byly pro systém XP převzaty ze starších edicí. Ikony, bootovací obrazovky a další grafické prvky pak vypadají lépe a jemněji.

Téma DVD Zálohování dat

Acronis True Image 10 Home

Acronis True Image nabízí kompletní zálohu disku, včetně systému a všech nainstalovaných aplikací, dat a nastavení. Program dokáže vytvořit záchranné médium, díky kterému lze celou zálohu instalovat na formátovaný disk.

DriverMax 2.3

Pokud potřebujete přeinstalovat operační systém Windows, snadno můžete zálohovat všechny přítomné ovladače a znovu je pak obnovit, aniž byste je museli hledat či stahovat.

Norton Ghost 10.0

Norton Ghost je profesionální aplikace určená pro zálohování dat. Zálohování lze provádět zcela automaticky v předem stanovený čas na CD nebo DVD, různá USB zařízení a další paměťová zařízení.

K obsahu PC WORLDu

Search and Recover 4

Search and Recover pro obnovu dat nepracuje pouze s diskem počítače, dokáže obnovit data i z jiných digitálních zařízení. Přitom používá vyspělé technologie, které kombinuje s velice přívětivým uživatelským rozhraním.
Faststone Image Viewer 3.0 Prohlížeč obrázků, který zobrazuje snímky ve formě náhledů. Dále obsahuje ještě další funkce jako možnost převodu obrázků do nejrůznějších formátů či nástroje pro retušování fotografií.

GoFTP 2.1.87

FTP klient obsahující všechny funkce a vlastnosti, které jsou potřeba ke spolehlivému přenosu, je navíc doplněný řadou pokročilých rysů, jež GoFTP zařazují mezi nejlepší FTP klienty na trhu.

Zabezpečení

WinCleaner AntiSpyware 5.58

Ochrana před nevyžádanými pop-up okny, spywarem, adwarem a dalším malwarem v reálném čase. Dále nabízí automatické monitorování (Active Shield), které blokuje případné útoky, kompletní skenování systému, odstranění pochybných klíčů.

KeePass Password Safe 1.06

Bezpečné uchování hesel a různých loginů, které potřebujete např. pro přihlášení do poštovního klienta, ICQ a podobně. Tyto záznamy dokáže přehledně třídit do kategorií, vytvářet automatické sekvence pro přihlašování, hesla je schopen i generovat.

Jetico Personal Firewall 2.0.0.26

Beta Program, chránící počítač před útoky z internetu. Monitoruje všechny odchozí a příchozí pakety. Odhalíte tak útoky hackera nebo činnost spywarových nebo adwarových programů, které se nacházejí ve vašem PC. Nabízí tři stupně ochrany.

Studujte Cisco Networking Academy a vyhrajte multimediální ukázky

Textová část časopisu PC WORLD je v každém díle doplněna multimediální prezentací učebních textů. Úroveň svých znalostí z dané kapitoly si vždy máte možnost ověřit v testu, který jsme pro vás na CD připravili. Pak již velmi snadno odpovíte na soutěžní otázku, která je připravena na www.pcworld.cz. Ze správných odpovědí tři vylosujeme a výherce obdrží předplatné časopisu PC WORLD a Wireless-G notebook adaptér od společnosti Linksys.

The Bat! 3.98

E-mailový klient The Bat! 3.98 je kompletně lokalizován do češtiny a slovenštiny, navíc se dodává s českou nápovědou. Hlavní důraz klade výrobce na bezpečnost uživatele, na ochranu před viry a před nevyžádanou poštou. Mezi nejvíce oceňované funkce patří podpora neomezeného počtu účtů, propracovaný filtrovací systém, rozsáhlý systém šablon a maker, podpora velkého množství protokolů a v neposlední řadě i příjemné uživatelské prostředí, které lze dále přizpůsobovat. Program umožňuje prohlížení zpráv na serveru před jejich stažením. Pro bezpečnou komunikaci podporuje program The Bat! šifrovací programy PGP a GnuPG, podporuje i digitální certifikáty S/MIME pro elektronické podepisování zpráv. Program dovolí snadný přechod z konkurenčních programů jako Outlook Express nebo MS Outlook. Více informací o funkcích programu The Bat! najdete na serveru www.thebat.cz, kde také můžete provést registraci s uplatněním kupónu na slevu ve výši 10 %. Sleva platí při objednání nové jednouživatelské licence.
Slevový kód zní: IPEX-H1QWJ9.Komerční software & slevy

GameStar Command & Conquer 3: Tiberium Wars a další dema

Command & Conquer 3: Tiberium Wars

Oblíbená série realtimových strategií Command & Conquer se brzy dočká dalšího pokračování. Tentokrát ponese název Command & Conquer 3: Tiberium Wars a o její vývoj se stará losangeleské studio Electronic Arts. Na DVD si můžete vyzkoušet hratelnou demoverzi, v níž si za frakci GDI vyzkoušíte jednu tutoriálovou misi, dvě singleplayerové mise z kampaně a jednu skirmish mapu, hratelnou ve čtyřech stupních obtížnosti (od "easy" po "brutal"). V jedné misi zavítáte do Severní Karolíny, v druhé vás čeká návštěva Alexandrie v Egyptě.

Runaway 2: The Dream of the Turtle

Pokračování dobrodružné adventury Runaway od španělského týmu Pendulo Studios dostalo název Runaway 2: The Dream of the Turtle a tentokrát vám umožní prožít dobrodružný příběh na Havaji. Hratelná demoverze obsahuje jednu úroveň, v níž musí hlavní hrdina Brian najít lék proti otravě své družky Joshuy.Fish Fillets 2 V pokračování oblíbené české logické hry Fish Fillets od ALTAR Games se opět máte možnost setkat s dvěma podmořskými rybími kamarády. S nimi musíte postupně zvládnout až sto dvanáct místností, obsahujících nejrůznější překážky a nástrahy, které překonáte striktně logickým postupem. Hratelné demo představuje vlastně trial verzi, v níž shlédnete úvodní česky dabované filmečky a vyzkoušíte si prvních osmnáct místností po neomezenou herní dobu.