Hlavní navigace

Symantec ohlašuje nové Veritas Storage Foundation

28. 3. 2008

Sdílet

Společnost Symantec ohlašuje nové verze softwaru Veritas Storage Foundation a Veritas Cluster Server 5.1. Tyto produkty vyznačující se podporou Windows Serveru 2008, budou na trh uvedeny v červnu.

skoleni

Společnost Symantec ohlásila software Veritas Storage Foundation a Veritas Cluster Server 5.1. Jde o řešení správy a dostupnosti heterogenních úložišť, jež zajišťuje dostupnost dat a aplikací v prostředí Windows. Software Veritas Storage Foundation 5.1 High Availability for Windows je významnou součástí portfolia Symantec Solutions for Windows, které má být dostupné od června 2008. Uvedený software nyní nově podporuje systém Windows Server 2008. Vyznačuje se také podstatným zvýšením provozní efektivity a snazším používáním, a to včetně propracovanější dostupnosti a zlepšené schopnosti obnovení po zhroucení. Důraz byl kladen také na tvorbu centralizovaného přehledu o stavu úložišť a funkce SmartMove pro efektivní přenášení polí a „thin provisioning“, jež umožňuje přidělování prostoru po malých částech.Doplněk Veritas Storage Foundation for Windows Dynamic Multi-pathing pokračuje v rozšiřování podpory předních platforem úložišť, a tak nyní mohou zákazníci zajistit spolehlivý provoz heterogenní vícevrstvé infrastruktury úložišť pomocí jediného řešení pro více cest. Podporovaná skupina více než 40 diskových polí byla rozšířena o kompatibilitu s diskovými poli Pillar, 3PAR a také novějšími poli od IBM a HDS.

Software Veritas Storage Foundation 5.1 for Windows má novou funkci SmartMove, která podstatně zvyšuje efektivitu operací zahrnujících velké objemy dat tím, že data analyzuje a zajišťuje, že jsou přesouvány pouze nezbytné bloky dat. Tím se podstatně zvyšuje efektivita přesunů dat, například při vytváření nebo synchronizaci zrcadlových obrazů nebo snímků.

Odkaz na web: www.symantec.com

- - Pavel Kreuziger

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).