Hlavní navigace

Světový šampionát v přetaktování ASUS 1156 zahájen

4. 10. 2010

Sdílet

ASUS spustil on-line šampionát v přetaktování, jehož se mohou zúčastnit uživatelé základních desek s paticí Intel LGA 1156 z celého světa.

Osmitýdenní maraton klání sestává z několika různých soutěží, přičemž jejich vítězové budou vyhlašováni každý týden. Soutěžící získávají body na základě svých týdenních výsledků a ten, který bude mít na konci šampionátu nejvyšší skóre, získá titul šampióna v přetaktování ASUS 1156.

Kromě hlavního vítěze a týdenních vítězů budou ve velkém finále vyhlášeni také vítězové šampionátu v jednotlivých státech. Šampiónem země se stane uživatel, který bude mít v daném státu nejvyšší skóre.

Zúčastnit se může každý!

Všichni hráči, overclockeři i běžní uživatelé základních desek ASUS se mohou zúčastnit (základní deska s paticí Intel 1156 není podmínkou) a utkat se v souboji o titul šampiona ASUS 1156. Každý týden proběhne osm různých soutěží a výherci získají základní desky, notebooky, Eee PC a spousty dalších produktů ASUS. Uživatelé, kteří se šampionátu aktivně nezúčastní, se mohou alespoň zapojit do týdenního slosování o ceny.

Jak se přihlásit?

Pro přihlášení do soutěže v přetaktování ASUS 1156 je třeba, aby uživatel vlastnil PC se základní deskou ASUS. V soutěžích založených na výsledcích testů 3DMark je třeba použít základní desku a grafickou kartu od společnosti ASUS. Kompletní pravidla a informace najdete na stránkách www.asus1156.com.

Vylosovaní výherci

Cloud23

Kterýkoli z majitelů PC vybaveného některou z komponent společnosti ASUS se může zapojit do týdenního slosování cen ASUS.

Vítězové týdenních klání
Každý týden po dobu trvání šampionátu jsou připraveny ceny pro uživatele, kteří budou mít nejvyšší a druhé nejvyšší skóre za daný týden (vždy pouze jedna cena pro jednoho uživatele).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).