Hlavní navigace

Stream.cz připravuje další díly Alles Gute

20. 2. 2009

Sdílet

Alles Gute, oblíbený projekt herců Šteindlera a Vávry, se dočká nových 12 pokračování, která budou uveřejněna na serveru Stream.cz.

Alles Gute se vrací!

Server Stream se bude zřejmě již brzy těšit velké vlně zájmu fanoušků, a to díky obnovení oblíbeného humoristického počinu Alles Gute. Vedení videoportálu Stream.cz se totiž dohodlo s herci Milanem Šteindlerem a Davidem Vávrou na tom, aby pro ně natočili celkem 12 nových pokračování cyklu, který se proslavil v průběhu 90. let. 

Šteindler a Vávra opět ve formě

Oba hlavní interpreti se nejprve nabídce bránili, aby ji ale nakonec přijali a dohodli se s vedením Stream.cz na spolupráci, která bude čítat již výše zmíněných 12 nových pokračování, jež budou mít minutovou stopáž v rozmezí od 4 do 8 minut trvání. Očekává se, že o novou produkci budou mít zájem stovky tisíc diváků, kteří si již dříve původní Alles Gute oblíbili. V nových dílech této svérázné "výuky německého jazyka" se objeví také několik zajímavých hostů, mezi nimiž vyčnívá zejména Petr Čtvrtníček nebo skupina Gipsy.cz. Těšit se můžeme na zajímavé parafráze současného politického, ekonomického i kulturního dění.

skoleni

První díl nového cyklu Alles Gute se na serveru Stream.cz objeví již tuto neděli (22. 2. 2009).

 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).