Hlavní navigace

Štěbetejte a cukrujte v síti T-Mobile

23. 4. 2007

Sdílet

T-Mobile 3. května nabídne pro milovníky - a zejména milovnice - dlouhých hovorů nové tarifní zvýhodnění Girls Talk - zákazníci volají v síti T-Mobile po třetí minutě zcela zdarma. Prvních 180 sekund hovoru je účtováno podle cenového programu uživatele, za další už se neplatí nic.

top100

„Jak už název napovídá, tentokrát myslíme především na dívky a ženy, protože právě pro ně je každodenní komunikace s jejich blízkými nezbytnou součástí života,“ říká Petr Dvořák, ředitel úseku Consumer Marketing společnosti T-Mobile a dodává: „Prostřednictvím mobilu naše něžné polovičky denně řeší vztahy, plánují víkendy, rozebírají horké novinky a sdělují si zajímavé zážitky.“


Girls Talk přijde tarifní zákazníky měsíčně na 59 Kč bez DPH (70,21 Kč s DPH). Majitelé Twist karet si ze svého kreditu odečtou týdně 19 Kč s DPH. Na ty, kdo s aktivací služby nebudou váhat, čeká speciální nabídka: pokud si zákazník službu aktivuje do 31. srpna 2007, získá tarifní zvýhodnění na jeden měsíc zcela bez poplatku. Volající se smlouvou tak ušetří jeden měsíční, twisťáci pak čtyři týdenní poplatky.Aktivace služby
Službu Girls Talk si zákazníci mohou aktivovat on-line prostřednictvím služby Můj T-Mobile, pomocí SMS zdarma na číslo 4603 ve tvar GT A nebo zavoláním na Zákaznické centrum T-Mobile na čísle 4603.

Poznámka části redakce (jedinci s věkem 30+): No rozhodně bychom nechtěli být v kůži té bábovky, co svým veselým kumpánům „prokecne“ že má Girls Talk. Zvýhodnění je to pěkné, ale ty posměšky...

Každopádně T-Mobile dal našim drahým polovičkám do ruky možná velice nepříjemnou zbraň. Pokud si děvčata budou štěbetat mezi sebou nebo volat maminkám, nelze nic namítat – alespoň máte chvilku klid. Ovšem v okamžiku kdy budete takto odchyceni vy, již těžko můžete nesmyslný hovor o vhodnosti nějaké meruňkovotřešňové barvy na bůhví co nového ve vašem bytě ukončit poukázáním na rostoucí účet.

Poznámka části redakce (jedinci s věkem 40+): Jako bychom tu kampaň viděli... Byl pozdní večer, třetí máj, večerní máj, byl lásky čas. Ku lásce zněl T-Mobile hlas... A pak střih, ve večerním svitu lamp kráčí Petřínem obchodní zástupce T-Mobile a místo: "panáčku, kupte slečince kytičku", pevným hlasem zvolá: "nebuďte včerejší, kupte slečně kredit..."

Snaha nabídnout zákazníkům něco zajímavého je chvályhodná a přestože máme na hřbetě pár křížků navíc, překvapivě v širším slova smyslu patříme do cílové skupiny. Ne proto, že bychom se cílevědomě snažili zalíbit podstatně mladším slečnám, ale proto, že nás tyto slečny v podobě vlastních milujících dětí pravidelně "pumpnou" o slušný obnos na zaplacení telefonních poplatků. S novou službou Girls Talk bychom při měsíčním účtování mohli vyváznout s menším počtem šrámů.

- - Tomáš Jirásko

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).