Hlavní navigace

Vývoj Stargate Worlds stále běží

13. 4. 2009

Sdílet

V poslední době se zdálo, že se budeme muset rozloučit s připravovanou onlinovkou Stargate Worlds. Ovšem naštěstí tomu tak zatím není.

V poslední době se zdálo, že se budeme muset rozloučit s připravovanou onlinovkou Stargate Worlds, jelikož se její tvůrci Cheyenne Entertainment dostali do finančních problémů a sám producent seriálu Stargate vyslovil pochybnosti nad tím, zda hra bude vůbec někdy dokončena. Když už se objeví takové zprávy, je se hrou obvykle zle, a tak jsme Stargate Worlds pomalu odepisovali. Ovšem naštěstí tomu tak zatím není.

Mluvčí studia Cheyenne ujistil veřejnost, že se nemá čeho bát. Jedna z nejočekávanějších onlinovek se silnou licencí se tak na světlo světa pravděpodobně dostane. Tvůrci se omluvili za to, že neinformovali tvůrce seriálu o současném stavu vývoje - kvůli tomu vznikly výše zmíněné dohady. Je prý sice pravdou, že tok financí do studia poněkud prořídl, ovšem autoři jsou schopni to kompenzovat smlouvami s novými investory. Až bude něco důležitého na oznámení, jistě nám dají vědět.

Stargate Worlds má být opravdu velkým MMO projektem, za který se budou platit měsíční poplatky a jenž má potenciál přilákat přinejmenším stovky tisíc hráčů. Nabídne totiž netradiční, ale známý sci-fi svět, který známe díky několika řadám slavného seriálu, jenž běžel i na našich televizích.

Zdroj: Gamestar.de

 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).