Hlavní navigace

Stahujte hudbu z World of Goo

22. 1. 2009

Sdílet

Zatraceně návyková logická hra World of Goo se stala jedním z nejvíce pirátěných titulů, co kdy vyšly. Klidně bychom se vsadili, že minimálně polovinu lidí ke hře přivedla právě její hudba

 

A byli to právě lidi, kteří psali stále dokolečka tvůrcům o vydání soundtracku. Dokonce i my jsme se často přistihli, jak nám odtikávají neúprosné herní hodiny, zatím co se namísto snažení oddáváme poslechu naprosto skvělých hudebních smyček.

 

Žánrově se tento soundtrack zařazuje jen těžko, ale můžete si být jistí, že něco tak šíleného a návykového jen tak nenajdete. Na herní homepage, která jen tak mimochodem pod návalem downloaderů skoro celý den uvedení soundtracku nešla, jelikož byla přetížená, naleznete vícero linků pro stažení, kompletní seznam skladeb a popisky k nim.

 

Zajímavostí je, že veškerou hudbu, kterou v téměř padesátiminutovém soundtracku naleznete, složil pouze jeden muž - Kyle Gabler. Ten, aby toho nebylo málo, navíc každou skladku digitálně „oprášil" a přidal i nějaké ty prodloužené verze.

 

A cena? ZADARMO!

 

skoleni

Zdroj: Rockpapershotgun.com

 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).