Hlavní navigace

Soutěž se společností Symantec o 10 krabic Norton 360 verze 6.0

14. 4. 2012

Sdílet

 Autor: Symantec
PC World ve spolupráci se společností Symantec přináší další z řady soutěží o hodnotné ceny.

Pro deset čtenářů, kteří správně odpoví na položené otázky a originálně uchopí odpověď na otázku doplňující, čeká krabicová verze bezpečnostního balíku Norton 360 verze 6.0.

 

1. - 10. místo:  Krabicová licence bezpečnostního balíku Norton 360 verze 6.0Norton 360 verze 6.0

Bezpečnostní balíky Norton sbírají jedno prestižní ocenění za druhým. Například v nezávislém testu AV-TEST Institute obsadil Norton 360 první místo ve zjišťování reálných hrozeb.

Mezi hlavní rysy verze 6.0 patří třeba technologie Norton Identity Safe, která chrání používaná uživatelská jména a hesla, pamatuje si je a automaticky je zadává. Norton Management zase na principu cloudu umožňuje stahovat, instalovat i aktualizovat produkty Norton z webu. Správa síťového připojení pak vyhodnocuje typ připojení a na jeho základě dovede omezit nekritické aktualizace produktu, pokud by tyto aktualizace mohly mít za následek zvýšené platby za internet. Dalším prvkem nové verze je rychlejší a snadnější zálohování.

Norton 360 verze 6.0 je dostupný v licenci pro tři počítače za doporučenou maloobchodní cenu 1 749,- včetně DPH. V ceně získáte on-line úložiště o kapacitě 2 GB a automatickou aktualizaci vždy, když je vydána nová verze. Kromě u prodejců softwaru seženete bezpečnostní balík i online, a to na této adrese.

Tip MIF pravo

Bezplatnou 90denní zkušební verzi bezpečnostního balíku Norton 360 v6.0 naleznete pod tímto odkazem.

 

Chci se zúčastnit soutěže!

Autor článku

Pod autorským pojmem „Redakce“ se rozumí společná práce redaktorů serveru PCWorld.cz.