Hlavní navigace

Soutěž s Microsoftem o náhlavní soupravy a optické myši

26. 9. 2011

Sdílet

PC World ve spolupráci se společností Microsoft přináší svým čtenářům další z řady soutěží o atraktivní ceny – tentokrát je ve hře trojice náhlavních souprav a optických myší.

Soutěžte s námi o užitečné elektronické pomůcky, které pro šest šťastlivců z řad našich čtenářů věnovala společnost Microsoft. Vyhrát můžete:

1. - 3. místo: Náhlavní souprava LifeChat LX-4000 for Business

LifeChat LX-4000 for Business je kvalitní headset určený především pro podnikové využití. Přítomnost pouze jednoho sluchátka umožňuje sledovat dění ve vašem okolí a současně se soustředit na práci. Širokopásmový digitální audio systém nabídne čisté a akusticky věrné podání zvuku, mikrofon s vysokou citlivostí a schopností potlačení šumu pak zajistí snímání a přenos srozumitelné řeči i v případě, kdy se nacházíte v hlučném prostředí.

Náhlavní souprava LifeChat LX-4000 for Business

4. - 6. místo: Optická myš Compact Optical Mouse 100

Compact Optical Mouse 100 cílí především na uživatele, kteří často cestují a vyžadují od svých zařízení maximální mobilitu. Optická drátová myš klade důraz na kompaktní a jednoduchý leč elegantní design. Díky symetrickému provedení je myš vhodná pro praváky i leváky a ergonomické zakřivení zajistí pohodlnou manipulaci i při dlouhodobém používání.

Optická myš Compact Optical Mouse 100

 

cyber23

Soutěž bude ukončena ke dni 14.10.2011.

 

Chci se zúčastnit soutěže!

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Pod autorským pojmem „Redakce“ se rozumí společná práce redaktorů serveru PCWorld.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).