Hlavní navigace

Soutěž o výkonný hardware se společností Netgear

26. 4. 2012

Sdílet

 Autor: Netgear
Vyhrajte síťové úložné zařízení Netgear ReadyNAS Duo v2, výkonný dvoupásmový Wi-Fi router Netgear WNDR4500, univerzální adaptér pro bezdrátový přenos obrazu a zvuku z PC na TV obrazovku, nebo Wi-Fi adaptéry WNDA3100 a WNA3100.

Americká společnost Netgear je předním celosvětovým dodavatelem technologicky pokročilých značkových síťových řešení a mimo jiné i nejúspěšnějším světovým výrobcem síťových datových úložišť (podle agentury Gartner). Nabízí ucelené portfolio síťových produktů, které umožňují uživatelům propojit jejich multimediální zařízení a internet – sdílet připojení k internetu, periferní zařízení, soubory, digitální multimediální obsah a aplikace mezi více počítači a dalšími elektronickými přístroji s přístupem k internetu. Pro firmy nabízí Netgear síťové prvky, úložiště a bezpečnostní řešení bez dodatečných vysokých nákladů a složitosti, které jsou jinak typické pro rozsáhlé IT infrastruktury.

Produkty Netgear jsou postaveny na osvědčených technologiích z oblasti bezdrátového připojení, ethernetových a powerline sítí, přičemž je u nich kladen důraz na spolehlivost, snadné použití, pokročilé funkce, stylový design a technologické inovace. Na všechny produkty ProSafe poskytuje Netgear doživotní záruku.

Vyhrajte síťové úložné zařízení Netgear ReadyNAS Duo v2, výkonný dvoupásmový Wi-Fi router Netgear WNDR4500, univerzální adaptér pro bezdrátový přenos obrazu a zvuku z PC na TV obrazovku, nebo Wi-Fi adaptéry WNDA3100 a WNA3100.


Chci se zúčastnit soutěže!


1. místo: Síťové datové úložiště Netgear ReadyNAS Duo v2

Síťové datové úložiště ReadyNAS Duo v2 je vhodným řešením pro náročné domácí uživatele a malé firmy, které chtějí rychle a snadno navýšit úložnou kapacitu. Úložiště nabízí množství pokročilých funkcí a díky integrovanému DLNA serveru umožňuje snadné streamování hudby, fotografií či videa do jakýchkoli přehrávačů zapojených v síti.

Úložiště ReadyNAS Duo v2 je vybaveno také moderními USB 3.0 porty například pro připojení tiskárny a úložiště tak může fungovat jako tiskový, souborový i zálohovací server. Z pohledu správy disků si poradí s technologiemi X-RAID, RAID 0,1, JBOD a jednotlivé disky je možné díky podpoře Hot-Swap měnit za běhu.

Usnadněna byla také tvorba vlastního cloudu a díky mobilním aplikacím je možné přistupovat k datům přímo z chytrého telefonu s operačním systémem Android nebo iOS. Schopnosti úložiště nejsou konečné a je možné jej pomocí softwarových doplňků vylepšit.

Oproti předchozí generaci nabízí ReadyNAS Duo v2 díky procesoru Marvell o frekvenci 1,6 GHz až dvojnásobný výkon. Přepracováno bylo také grafické rozhraní, které je nyní plně v českém jazyce. Inovovaný byl také nástroj pro sdílení fotografií.

Netgear ReadyNAS Duo v2

2. místo: Dvoupásmový Wi-Fi router Netgear WNDR4500

Dvoupásmový bezdrátový gigabitový router Netgear WNDR4500 nabízí maximální rychlost bezdrátové sítě až 900 Mbit/s a díky 4 anténám v každém pásmu poskytuje také výborné pokrytí vnitřních i vnějších prostor. Router je vybaven dvojící USB konektorů pro současné připojení USB úložiště i tiskárny. Funkce ReadySHARE Printer navíc umožňuje snadný bezdrátový tisk i pro tiskárny bez Wi-Fi rozhraní.

Router umožňuje provoz několika různých bezdrátových sítí pro návštěvníky a firemní uživatele, nabízí možnost plánovaného vypínání Wi-Fi sítě a disponuje mikrotlačítkem pro okamžité vypnutí Wi-Fi sítě.

Integrovaný DLNA Media Server umožňuje snadné streamování videa a hudby z externího USB úložiště do multimediálních přehrávačů a DLNA TV. Router dále nabízí pokročilé bezpečnostní funkce včetně řízení provozu na síti a je připraven pro IPv6.

Intuitivní grafické rozhraní pro správu domácí sítě i online nápověda jsou kompletně lokalizovány do českého i slovenského jazyka.

Netgear WNDR4500

3. místo: Adaptér pro bezdrátový přenos obrazu a zvuku Netgear PTVU1000

Adaptér Netgear PTVU1000 umožňuje uživatelům osobních počítačů nebo notebooků se systémem Windows bezdrátově zobrazit obsah displeje na televizní obrazovce. Adaptér podporuje plné HD rozlišení a funguje až na vzdálenost 10 metrů. Uživatelé tak mohou velmi snadno procházet webové stránky či přehrávat filmy přímo na obrazovce televize.

Netgear PTVU1000

4. místo: Dvoupásmový Wi-Fi adaptér Netgear WNDA3100

Výkonný dvoupásmový Wi-Fi adaptér Netgear WNDA3100 dosahuje přenosu dat rychlostí až 600 Mbit/s a disponuje také technologií Push 'N' Connect pro připojení k zabezpečené bezdrátové sítě stisknutím jediného tlačítka. Adaptér pracuje v pásmu 2,4 GHz i 5 GHz.Netgear WNDA3100

5. místo: Wi-Fi adaptér Netgear WNA3100

Wi-Fi adaptér Netgear WNA3100 dosahuje maximální přenosové rychlostí přenosu dat až 300 Mbit/s a díky technologii Push \\\'N\\\' Connect umožňuje připojení k bezdrátové síti stisknutím jediného tlačítka. K adaptéru také patří praktická kolébka pro jeho umístění.

skoleni

Netgear WNA3100

Autor článku

Pod autorským pojmem „Redakce“ se rozumí společná práce redaktorů serveru PCWorld.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).