Hlavní navigace

Soutěž o tři grafické balíky CorelDraw Graphics Suite X6

15. 11. 2012

Sdílet

 Autor: Corel
Soutěžíme o tři grafické sady CorelDraw Graphics Suite X6, která uspokojí profesionální grafiky i amatéry. Jednu z nich můžete získat správným zodpovězením tří jednoduchých otázek a zapojením svého kreativního ducha i vy, tak se neváhejte zúčastnit!

1. – 3. místo: Grafický balík CorelDraw Graphics Suite X6

CorelDraw Graphics Suite X6CorelDraw Graphics Suite X6 je nejnovější verzí grafického balíku od Společnosti Corel a skladá se z celkem 7 propracovaných aplikací. Stěžejním programem celého balíku je CorelDraw X6, který slouží pro intuitivní tvorbu vektorových ilustrací a stránkový zlom, přičemž splňuje všechny požadavky profesionálních i neprofesionálních grafiků.

 

Chci se zúčastnit soutěže!

 

Pro rychlé a profesionální úpravy, retušování a vylepšování fotografií je určen nástroj Corel Photo-Paint X6. O převod rastrových obrázků do vektorových se postará nástroj Corel PowerTrace X6 a pro rychlou a snadnou cestu k návrhu, implementaci a správě webových stránek je určen Corel Website Creator X6.

Dále obsahuje balík program Corel Capture určený pro rychlé a jednoduché sejmutí obrazovky počítače. Pátým nástrojem je Corel Connect X6, propracovaný prohlížeč digitálního obsahu, který je plně integrován do aplikaci CorelDraw a Photo-Paint. V balíku také najdete přídavný modul, PhotoZoom Pro 2, který umožní zvětšit digitální obrázky a exportovat je z prostředí Corel Photo-Paint X6.

Novinky verze X6

Nová verze balíku označená X6 přináší celou řadu novinek. Jednou z hlavních je nativní podpora 64bitových systémů, takže uživatelé těchto systémů mohou rychleji a lépe pracovat s velkými obrázky a soubory.

Důležitou novinkou je také podpora vícejádrových procesorů a vícevláknového zpracování, což umožní nerušenou práci, zatímco aplikace bude provádět náročné výpočty na pozdí.

K dalším novinkám patří také inteligentní ořezávač, který usnadňuje a odstraňuje nežádoucí oblasti fotografií a upravuje rovněž poměr stran. Pro lepší práci s vektorovými objekty obshuje CorelDraw čtyři nové tvarovací nástroje, které ještě více usnadní kreativní práci.

skoleni

Čtěte také: Recenze: CorelDraw Graphics Suite X6 má stále co nabídnout


Soutěž bude ukončena ke dni 30. 11. 2012.

Autor článku

Pod autorským pojmem „Redakce“ se rozumí společná práce redaktorů serveru PCWorld.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).