Hlavní navigace

Skype nabízí volání bez limitů za pár euro měsíčně

23. 4. 2008

Sdílet

Společnost Skype poskytující komunikační služby přes VoIP přichází se třemi paušálními nabídkami ( jeden stát, Evropa, celý svět) pro volání bez limitů na pevné linky za bezkonkurenční ceny.

skoleni

Tyto nabídky budou prozatím k dispozici asi jedné třetině světové populace. První z nich se týká volání po celém území státu, z něhož daný uživatel pochází. Bezlimitní volání např. v ČR tak bude poskytováno za 3€/měsíc. Druhá nabídka je koncipována pro volání do 20 zemí Evropy (včetně ČR), přičemž její cena činí 4€/měsíc. A konečně třetí nabídka poskytující volání uživatelům do 34 zemí světa bude stát 9€/měsíc.


Je to poprvé, co společnost Skype přišla s takovou to službou pro své uživatele, nikdy dříve bezlimitní volání za měsíční paušál neposkytovala. Skype navíc nabízí uživatelům 33% slevu, pokud si předplatí tří měsíční nebo roční paušál do začátku června. Tato nová strategie je dalším projevem snahy společnosti eBay, která Skype vlastní, aby dosáhla větších zisků Skypu. Přestože má totiž Skype desítky miliónů uživatelů, jeho zisky jsou minimální.

- - Adam Šoltys

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).