Hlavní navigace

(Skoro)revoluční zdroje od Enermaxu

9. 11. 2008

Sdílet

Zdroje Enermax MODU 82+ a PRO 82+ společnosti Enermax se na trhu chytly velmi dobře. Výrobce proto přichází s novou řadou, avšak o pořádný kus výkonnější.

Zatímco již zmíněné zdroje řady MODU 82+ a PRO 82+ jsou určeny do levnějších multimediálních počítačů, čemuž odpovídá i „wattáž“, nová řada REVOLUTION 85+ je určena přesně pro druhý konec tržního spektra. Jedná se totiž o výkonné zdroje do herních počítačů. Z výše jmenovaných řad však přebírají design a některé osvědčené nápady.

Zdroje řady REVOLUTION 85+ se budou vyrábět v provedeních 850, 950, 1050 a ještě 1250 W. Zdroje by měly splňovat všechny nejnovější normy jako například EPS12V 2.92 a vysokou účinnost. Ta, jak už název zdrojů napovídá, by neměla klesnout pod velmi dobře znějících 85 %. Dále na zdrojích najdete osvědčenou odpojitelnou kabeláž a rovnou šestici 12V větví, které budou krmit všechny vaše grafické karty.

Komentář: Na cenu se raději ani neptejte, výrobce ji zatím neoznámil. Výkonné a velké zdroje, které jsou chlazeny 135mm ventilátorem, totiž jistě nebudou levné, ale s tím už se tak nějak počítá a ten, kdo si může dovolit koupit tři NVIDIA GeForce GTX 280 do SLI, už nějaký ten peníz na výkonný zdroj také jistě najde.

- - Tomáš Šulc

Cloud23

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).