Hlavní navigace

Sensible Soccer: skórujte již letos v létě

4. 3. 2007

Sdílet

Dočtěte se nové detaily o fotbalové klasice

Jestliže jste stále ještě znechuceni úplatkovou aférou v české fotbalové lize, nebo se případně bezmezně těšíte na nadcházející mistrovství Evropy v kopané, tak vězte, že společnost Codemasters pro vás připravila lék. Ten se nazývá Sensible World of Soccer, což znamená jediné - letošní léto okusí akční zážitky ze světa zelené plochy a černobílého míče všichni, kdož jsou majiteli PC či platformy Xbox Live Arcade.
Dobrou zprávu pro všechny fandy kultovní série přineslo vedení firmy, neboť prohlásilo, že gameska bude postavena zdrojovém kódu původního Sensible Soccer z let 1996/97. Herní systém, tedy to co Sensible Soccer vždy odlišovalo od konkurence, zůstane absolutně nezměněn. Grafická stránky hry bude samozřejmě uzpůsobena standardům současných výkonných strojů, takže se zřejmě dočkáme slavné klasiky oblečené do slušivého, nového kabátu.
PC verze vytváří Codemasters specielně pro nadcházející systém Windows Vista, nicméně vývojáři slíbili, že se pokusí uzpůsobit gamesu i ostatním operačním systémům.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).