Hlavní navigace

Samsung ML-3470 pro malé a střední podniky

23. 6. 2007

Sdílet

Samsung zveřejnil informace o nové tiskárně ML-3470 pro malé a střední podniky, která se na našem trhu objeví koncem srpna letošního roku. Předností má být snadná obsluha a nízká cena

MIF21

Samsung Electronics zveřejnil informace o černobílé laserové tiskárně ML-3470, určené pro malé a střední podniky. ML-3470 se může pochlubit vysokou spolehlivostí, ekonomickým provozem a snadnou obsluhou.


Senior Vice President Jangjae Lee z oddělení Marketing Teams společnosti Samsung říká: “Nová tiskárna ML-3470 díky větší paměti, vyšším objemům tisku a kapacitě toneru znamená úsporu nákladů na tisk a vyšší výkon. Samsung zvyšuje trvanlivost a hodnotu svých produktů a tím usnadňuje obsluhu svých zařízení pro všechny v kanceláři.”

ML-3470 vychází z předchozího modelu ML-3050 a nabízí uživateli ještě vyšší kvalitu, výkonnost a snadnější obsluhu. Výkon tiskárny 33 stran A4 za minutu a 50.000 stránek měsíčního zatížení vyhoví malým a středním podnikům. Uživatelé budou spokojeni i s rychlostí prvního výtisku, jenž je ovlivněn rychlým procesorem s frekvencí 400 MHz. Tonerové zásobníky by měly vystačit na 4000 stran při 5% pokrytí, spotřebu toneru lze snížít samostatným tlačítkem pro spuštění ekonomického tisku. Aby byla práce s tiskárnou pohodlnější, standardizoval Samsung duplex. Došlo také k výraznému snížení hlučnosti tiskárny na 52 dB. Snížení hluku je způsobeno menším třením součástek v tiskárně. ML-3470 podporuje Windows Vista, zároveň ale také různé distribuce Linuxu a starší verze Windows, aniž by byl nutný upgrade firmware.

Tiskárnu lze připojit do sítě, či k více sítím, anebo přes bezdrátovou kartu. Pro vyšší objemy tisku je možné zvětšit množství papíru o 250 listů pomocí dalšího podavače (SCF).

Předpokládaná doporučená koncová cena je 10 220 Kč včetně DPH. Na trhu bude tiskárna dostupná koncem srpna 2007.

Foto: Samsung

- - Václav Maletínský