Hlavní navigace

Samsung Diva - perleť pro ženy

25. 2. 2010

Sdílet

Nový dotykový mobilní telefon Samsung Diva S7070 s perleťovým designem je ryze dámskou záležitostí.

Samsung Diva - perleť pro ženy


Také byste si ráda dopřála mobilní telefon, který vás zaujme na první pohled a nabídne takové funkce, které opravdu využijete? Toužíte po dotykovém mobilním telefonu, který vám jednodušše přiroste k srdci? Společnost Samsung přichází na náš trh s mobilním telefonem Samsung Diva (S7070), prvním ryze dámským telefonem Samsung s dotykovým displejem.

Novinka s označením Diva vyzařuje vysokou míru elegance, noblesy a originality designu v podobě bílého, perleťového zadního krytu, ale také nabízí vlastnosti, které dokáží ocenit právě ženy. Patří k nim zejména funkce „Beauty shot“ nebo „Lomo effect“. Samsung Diva si vás získá i další nabídkou svých vlastností - např.  „Wish list“  nebo bezpečnostní funkce v podobě SOS zpráv či Falešného hovoru.

Dominantu telefonu představuje 2,8“ velký dotykový displej. Perleťově bílý zadní kryt a tlačítko ve tvaru diamantového krystalu na čelním krytu pak dodávají telefonu Samsung Diva na exklusivitě.

Samsung Diva

Samsung Diva však zaujme i jinými vlastnosti, než je hezká „tvář“. S 3,2 MPx fotoaparátem s funkcemi “Beauty shot” (Zachycení krásy), vám umožňí retuš snímku a “Lomo effect” (Efekt lomo) povýší běžné snímky na umělecké dílo. Již nikdy tak nebudete nad svými fotografiemi naříkat, naopak s nadšením se o ně podělíte se svými přáteli. Například prostřednictvím sociálních sítí, jako jsou Facebook či MySpace.

Samsung Diva

skoleni

Funkce “Wish List” představuje seznam věcí, které si chcete koupit a pomáhá tak zorganizovat si lépe život plný nákupů.  Tichý režim umožní uživatelkám v případě nutnosti v mžiku telefon ztišit. Samsung Diva pojme až 2000 vašich kontaktů, každý kontakt přitom můžete doplnit o široké spektrum informací. Jak je již zcela běžné u dotykových telefonů Samsung, také Diva disponuje uživatelským rozhraním TouchWiz, které vám usnadní přístup k oblíbeným funkcím telefonu. vychutnat si můžete také ryze dámské uživatelské prostředí laděné do růžova. Na výběr máte z několika typů fontů písma.

Samsung Diva (S7070) bude na českém trhu od 1. března 2010 za orientační cenu 5 199,- Kč včetně DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).