Hlavní navigace

Samsung Diva Collection 2010 - stylové telefony pro ženy

4. 12. 2009

Sdílet

Nová kolekce mobilních telefonů Samsung je podle výrobce určená výhradně ženám.

Samsung Diva Collection 2010 - stylové telefony pro ženySpolečnost Samsung představuje první členy rodiny “Samsung Diva Collection 2010”, mobilní telefony Samsung Diva (S7070) a Samsung Diva folder (S5150).  Oba modely jsou navrženy tak, aby slušely především ženám vyznávajícím moderní a luxusní styl života a zároveň aby vycházely vstříc jejich přáním a potřebám.

Samsung Diva a Samsung Diva folder podle svého výrobce vyzařují nejen vysokou míru elagance a noblesy, ale ukrývají v sobě také vlastnosti, které patří ke špičkovým telefonům. Obě novinky disponují funkcemi, které dovedou ocenit především ženy. Jednou z nich je i funkce fotoaparátu zvaná "Beauty shot” (Zachycení krásy), která umožňuje retušování snímku. Funkce "Lomo effect" (Efekt Lomo) imituje lomografii a umožňuje povýšit běžné snímky na umělecké fotografie.  Diva Collection 2010 podle Samsungu kromě těchto vychytávek nabízí sexy design písma a rovněž řadu dalších funkcí ideálních pro moderní ženy, jako např. „wish list“ (seznam přání), „security features“ (bezpečnostní funkce) a „etiquette mode“ (tichý režim).

Samsung Diva  (S7070) – mobilní telefon určený pro zářící divu

Dominantu telefonu představuje 2,8“ velký dotykový displej. Perleťově bílý zadní kryt a tlačítko ve tvaru diamantového krystalu na čelním krytu pak dodávají telefonu Samsung Diva na exklusivitě. Samsung Diva však zaujme i jinými vlastnosti, než je hezká „tvář“. S 3,2 MPx fotoaparátem s funkcemi “Beauty shot” a “Lomo effect” již nikdy nebudete nad svými fotografiemi naříkat, naopak se o ně podělíte se svými přáteli. Například prostřednictvím sociálních sítí, jako jsou Facebook či MySpace.

Samsung Diva  (S7070)

Žena ocení i takové funkce, které jim pomohou k většímu pocitu bezpečí. “SOS Message” (Zpráva SOS) a “Fake Call” (Falešné volání), umožňují zůstat v klidu v případě potenciálně riskantních situací, a “Wish List” (Seznam přání) pomáhá zorganizovat si lépe život plný nákupů. Tichý režim umožní uživatelkám v případě nutnosti v mžiku telefon ztišit.

Samsung  Diva Folder  (S5150) – mobilní telefon určený pro divu ve světlech reflektorů

Samsung Diva folder je navržen pro ženy, které chtějí být neustále v centru pozornosti, ať už jsou kdekoliv.  Model Samsung Diva folder zaujme zářivým zadním krytem  z rozmanitých stříbrných plošek a krytou LED obrazovkou, která se rozsvítí při příchozí zprávě nebo příchozím hovoru.

skoleni

 Samsung  Diva Folder  (S5150)

Stejně jako model Samsung Diva, i Samsung Diva folder nabízí různé funkce pro editaci snímků, jako např. "Beauty shot” (Zachycení krásy) a "Lomo efffect" (Efekt Lomo), dále vestavěné bezpečnostní funkce zahrnující “SOS Message” (Zpráva SOS) a “Fake Call” (Falešné volání), a také Tichý režim.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).