Hlavní navigace

Rockstar odhalil kovbojku Red Dead Redemption

5. 2. 2009

Sdílet

Všichni příznivci koltů, koní, prérií a westernu všeobecně račte zpozornět. Rockstar totiž pracuje na druhém dílu Red Dead

 

Ovšem oproti dílu prvnímu, který nesl název Red Dead Revolver, se Redemption posune o notný časový úsek kupředu, a to přímo až na začátek dvacátého století. Tedy doby, kdy do života na divokých pláních začíná zasahovat vláda a proces industrializace.

 

Jako hráči se vtělíte do role bývalého kriminálníka Johna Marstona, který nikdy nemá k přestřelce daleko a se svým věrným koněm pod zadkem prožívá nesčetná dobrodružství na území amerických hranic.

 

Vývojářský tým - Rockstar San Diego - prý od minulého dílu nabral spoustu zkušeností a tak hodlá vytvořit western, kde nebude nouze o divokost, přestřelky, zajímavé charaktery, poutavé příběhy a také volnost. Red Dead Redemption totiž bude free-formový titul, jako je například GTA IV.

 

Asi nikoho nepřekvapí, že se hra obleče do kabátku utkaného enginem Rockstar Advanced Game Engine (nebo-li RAGE),který jste už měli tu možnost vidět právě v již zmiňovaném GTA IV.

 

Závěrem se pokochejte trailerem, který hru představoval veřejnosti před několika lety na E3. Tehdy se hra ještě ani nejmenovala Red Dead Redemption.

 

 

Datum vydání je naplánováno na tento podzim, a to pro konzole X360 a PS3.

 

skoleni

Zdroj: CVG.co.uk, Youtube.com