Hlavní navigace

Remington HC 5750 - profesionální zastřihování vlasů

24. 1. 2011

Sdílet

O dlouhou životnost strojku se starají čepele s titanovým povrchem, které jsou navíc samoostřící. Výhodou je i to, že nabíjení funguje skrze USBmicro, takže stačí zastřihovač připojit pomocí dodávaného kabelu k notebooku, či stolnímu počítači a okamžitě nabíjíte.

Strojek obsahuje speciální ProPower motor, což mu zpřístupňuje nejen vysoký výkon, který umožnuje ještě rychleji zastřihovat bez „tahání“, ale také 3letou záruku na samotný strojek.

K dispozici jsou dva hřebeny s 15-ti uzamykatelnými nastaveními (1-42 mm) + 1 hřeben na strniště (1,5 mm). Pro lepší orientaci nechybí ani podsvícení nastavení délky střihu.

V praxi uživatel ocení neklouzavý povrch rukojeti, stejně jako systém rychlého čištění (Quick Wash – hlava se vysune a je možné ji snadno propláchnout). Velice praktickou vlastností je pak nabíjení skrze USBmicro. Již tedy žádná nekonečná hledání nabíječky. Zastřihovač stačí připojit pomocí dodávaného kabelu k notebooku, či stolnímu počítači a okamžitě nabíjíte. Nicméně v balení je také samozřejmě klasická nabíječka s praktickým stojánkem. Na bateriový provoz nabízí strojek až 40 min provozu. Nechybí ani digitální indikátor nabití baterie či skladovací pouzdro.


Cloud22

Cena: 1399 Kč

www.cz.remington-europe.com

Autor článku

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).