Hlavní navigace

Rekordní GTAIV přídavek The Lost & Damned

4. 3. 2009

Sdílet

Očekávané rozšíření pro Grand Theft Auto IV, exkluzivně nachystané pro majitele konzole X360, zaznamenalo mimořádný zájem herní veřejnosti. Aby také ne, při tak pozitivních dojmech a ohlasech v médiích.

Nedávno se objevivší stažitelné rozšíření pro herní blockbuster GTA IV ve verzi pro X360 zaznamenalo nevídaný zájem herní veřejnosti. The Lost & Damned za první den údajně vygeneroval tržby, jako žádný jiný titul, určený ke stažení v rámci služby Xbox Live konzole X360. Svou měrou se o to zcela jistě zapříčinily i velmi pochvalné recenze a ohlasy, díky nimž má Lost & Damned vůbec nejlepší hodnocení v samostatné kategorii stažitelných přídavků. Přitom má velikost cca 1,8GB a při téhle porci dat nabízených za 1.600 MS bodů nabízí tolik hodin hraní, co jiná, plnohodnotná hra.

Za připomenutí stojí, že za jeho exkluzivitu, potažmo připravovaného druhého GTA IV přídavku, o kterém je dosud ticho po pěšině, měl Microsoft zaplatit na 50 milionů dolarů. Takže nikterak nepřekvapí, že se tímhle drahým peřím musí náležitě pochlubit. Bude jistě zajímavé sledovat, nakolik The Lost & Damned pomohou eventuálně rozdmýchat další poptávku po tři čtvrtě roku starém GTA IV. Bez něhož si tohle nové dobrodružství, nahlížené z pohledu člena motorkářského gangu, nezahrajete.

Jedno je jisté. Rockstar tady ostatním názorně ukázal, jak by měly vypadat skutečně hodnotné add-ony. A že jde tudíž o příklad hodný svého následování!

 

skoleni

Zdroj: EDGE Online

 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).