Hlavní navigace

První DLC pro DRAGON AGE II

7. 1. 2011

Sdílet

Každá předobjednávka Dragon Age II uskutečněná do 11. ledna bude kromě bezplatného upgradu na BioWare Signature Edition zahrnovat i balíček „The Exiled Prince“ zcela zdarma.

BioWare dnes představil digitální balíček tří dodatečných misí pro nadcházející titul Dragon Age II s názvem „The Exiled Prince“ (Princ ve vyhnanství), který bude k dispozici ke stažení současně s uvedením Dragon Age II na severoamerický trh 8. března 2011.

Ti, kdo si předobjednají Dragon Age II před 11. lednem 2011, obdrží bezplatný upgrade na Dragon Age II BioWare Signature Edition, jejíž přidanou hodnotu tvoří vedle balíčku DLC „The Exiled Prince“ také digitální herní soundtrack a exkluzivní arzenál výzbroje a výstroje pro postavy ve hře. Pro ostatní kopie Dragon Age II, předobjednané či zakoupené po 11. lednu, bude DLC „The Exiled Prince“ k dostání samostatně za cenu 7 USD nebo 560 Microsoft Points.

Dragon Age II - The Exiled Prince

skoleni

„The Exiled Prince“ uvádí na scénu šlechtického lučištníka Sebastiana Vaela, s nímž se hráči setkají uprostřed jeho hledání odplaty za brutální vyvraždění rodiny. Ačkoli byl již v dětství předurčen pro kněžské povolání, je Sebastian, coby jediný přeživší dědic svého rodu, nucen opět vstoupit do nebezpečného prostředí vysoké politiky. Hráči se v roli Sebastiana, jehož hlavními přednostmi jsou neochvějná loajalita a přesná střela, musejí rozhodnout, zda jeho boj za pomstu vyvraždění rodiny povedou směrem ke znovuzískání jeho ztraceného titulu, nebo nelítostné likvidaci nepřátel v Kirkwallu. Vedle absolvování tohoto akcí nabitého děje lze Sebastiana získat jako člena družiny pro větší část příběhu Dragon Age II.

„Cílem prvního DLC pro Dragon Age II je rozšíření Hawkeových dobrodružství a světa Dragon Age prostřednictvím nových postav v rámci smysluplných příběhových linií a intenzivních dynamických misí,“ uvedl Mark Darrah, výkonný producent Dragon Age II. „DLC ‚The Exiled Prince‘ umožní hráčům nejen prožít silný příběh Sebastianovy pomsty, ale také jej použít jako Hawkeova společníka v průběhu jeho boje o uchopení moci v Dragon Age II.”