Hlavní navigace

Projekt Natal – za 50 nebo za 150 eur?

18. 5. 2010

Sdílet

Někteří švédští distributoři uvádějí v katalozích cenu Natalu ve výši 1500 švédských korun. Jedná se o skutečnost, nebo jen o jejich odhad?

O tom, kdy a za kolik bude Natal k mání, se dozvíme až 13. června na konferenci Microsoftu, pořádané u příležitosti prezentace této herní novinky.

Do té doby nám nezbývá než se spokojit se spekulacemi, které kolují na síti. „Naši britští kolegové z MCV soudí, že Natal se v Británii bude prodávat přibližně za 50 liber, což je něco okolo 60 eur. Švédští prodejci, jako je Game.se nebo WebHallen.com, odhadují, že cena přesáhne 1500 švédských korun, což je v přepočtu o něco více než 150 eur,“ uvádí server gamepro.fr.

project natal

skoleni

V tuto chvíli není nikdo, kdo by jakoukoli z obou zcela protichůdných informací potvrdil nebo vyvrátil.  Podle francouzských zdrojů lze předpokládat, že skutečná cena Natalu se bude pohybovat někde uprostřed obou extrémních částek.

Pokud by se Natal prodával téměř za 160 eur, šlo by o hodně drahý špás - nezapomínejme, že nový Xbox vyjde zhruba na 200 eur. Scestný je ovšem i předpoklad, že by se novinka takového kalibru mohla prodávat za pouhých 60 eur. Takže reálnou cenu nelze v tuto chvíli specifikovat. Kolik nakonec ze své peněženky vytáhneme, se opravdu dozvíme až na červnové konferenci Microsoftu na veletrhu E3. A možná nás na ní čeká i představení dlouho očekávané novinky Xbox 360 Slim...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).