Hlavní navigace

Programy ZDARMA na CD-DVD

24. 4. 2008

Sdílet

Ashampoo® Burning Studio, Driver Genius Professional Edition nebo antivirový program PC Tools AntiVirus - plné verze těchto programů obsahuje květnové vydání PC Worldu 05/2008. Nové číslo je v prodeji od 24.dubna.

Cloud22

Na CD/DVD naleznete zdarma plné verze:

Driver Genius Professional Edition 2006Tento měsíc jsme si pro vás připravili praktický program, který jistě ocení všichni uživatelé, jež občas ztratí nějaké to instalační CD od hardwaru a následně nemohou na internetu najít potřebné ovladače. Driver Genius by měl být v takové situaci dobrým pomocníkem, který obsahuje mnoho užitečných funkcí, jako je například obnova nebo zálohování originálních ovladačů. Pro čtenáře PC WORLDu jsme připravili ještě jednu akci navíc – slevu na plnou verzi programu Driver Genius Professional Edition 2007. Více informací se dočtete přímo v časopise nebo v příloze na CD/DVD.


PC Tools AntiVirus 3.6.1.8Antivirový program pro celkovou ochranu PC před přicházejícími viry, červy a trojskými koni v reálném čase. Nabízí možnost důkladného prohledání disku, nechybí samozřejmě ani pravidelné automatické aktualizace z internetu nebo prohledávání e-mailů a jejich příloh, ale jen ve chvíli, kdy jsou uloženy na disk. Pro čtenáře PC WORLDu je připravena sleva na další produkty od společnosti PC Tools. Více se dočtete na CD/DVD.


Ashampoo® Burning Studio 2008Ashampoo Burning Studio 2008 je kvalitní program pro vypalování a kopírování CD, DVD a Blu-ray disků. Burning Studio pracuje s obrazy disků ISO, CUE/BIN a ASHDISC. Novinkou je funkce pro experty, která umožňuje upravit obsah kopírovaného disku. Pro čtenáře PC WORLDu je připravena možnost slevy na upgrade verze Ashampoo® Burning Studio 7. Více informací přímo v časopise.

- - Jakub Kuneš

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).