Hlavní navigace

Prestigio uvádí novou řadu počítačů s Blu-Ray mechanikou

25. 6. 2007

Sdílet

Společnost Prestigio uvádí na trh nový výkonný počítač určený pro domácí uživatele – Prestigio Home. Jedná se počítačovou sestavu postavenou na platformě Intel a vybavenou nejmodernějšími technologiemi.

Série počítačů Prestigio Home 7 používá procesor Intel Core 2 Duo E6420. Jeho výkon ocení uživatelé jak při práci, tak při hraní nejmodernějších her nebo stahování multimédií. Procesor Core 2 Duo doplňuje 2 GB DDR2 paměti, která má dostatečnou kapacitu k využití všech možností, které zákazníkovi nabízí nový operační systém Microsoft Windows Vista Home Premium, se kterým je nová sestava Prestigio dodávaná.


Série počítačů Prestigio Home 7 je dále vybavena grafickou kartou Nvidia GeForce 8600GT s 256 MB paměti a HDTV podporou. S touto kartou si na svoje přijdou především milovníci videa díky podpoře HDCP a PUreVideo HD a také příležitostní hráči, kteří si mohou vychutnat realistické efekty a fyziku her díky podpoře DirectX 10 (nicméně díky nižšímu výkonu to bude pouze v nižších rozlišeních).Další z technologií, které Prestigio Home nabízí, je Pioneer Blu-ray combo mechanika. Díky ní si uživatelé na svém počítači mohou vychutnat filmy ve vysokém rozlišení. Tato mechanika čte disky BD-ROM, DVD-ROM, BD-R, BD-RE, DVD-R/+R, DVD-R DL/+R DL a DVD-RW/+RW. Svá data, filmy, hudbu či fotografie si navíc uživatelé uloží na dostatečně velkém 500GB pevném disku Seagate Barracuda 7200 SATA.

Prestigio Home se bude prodávat za necelých 28 000 Kč včetně DPH a to včetně operačního systému Microsoft Vista Home Premium.

- - Petr Matuška

skoleni

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).