Hlavní navigace

Pravdivé střípky informací o Bioshock 2

15. 3. 2009

Sdílet

Internet se poslední dobou neustále hemží nejrůznějšími informacemi o druhém Bioshocku. Bohužel se ukázalo, že je většina z nich falešná


Zapomeňte na ruské agenty a jiné výplody nejrůznějších chorých myslí, které se po internetu v poslední době rozšířily rychlostí světla. Autoři už se na všechno to šílení nemohli dívat a tak přišli s prohlášením, že všechno kromě objevení velkých sester je lež, a aby toho nebylo málo, naložili nám dávku „prý už konečně pravdivých" informací.


A jelikož vás máme rádi a neradi bychom vám kazili jakýkoliv herní zážitek, upozorňujeme vás na to, že je následující text plný nejrůznějších spoilerů...


Děj se skutečně odehrává po událostech prvního dílu, a to rovnou deset let poté. Rapture už není, co bývalo, a to platí i o jeho „podzemí". Tomu totiž vládne jediná dospělá malá sestřička a nutno říct, že dost drasticky. A kdo jiný by měl zatočit s malou sestřičkou než samotný taťka velkých taťků. Ano, správně, jako hráči se vtělíte do kůže úplně prvního Big Daddyho a s tímto vtělením získáte i veškeré jeho přednosti. Mezitím co, stejně jako minule, budete moct používat plazmidy, jichž značně přibylo a jejichž účinky se staly ještě zajímavějšími, bude jedna vaše paže přetransformována do obřího vrtáku, budete umět „horlivé útoky" a podobně.


Ovšem s velkou mocí, přichází i velká odpovědnost a ta má ve zdejším případě podobu ochraňování klasických malých sestřiček. Ty, nejdříve musíte násilnou cestou získat od jejich ochránců a poté s nimi putovat skrz podvodní město od mrtvoly k mrtvole těžíce při tom drahocenného Adama.


Kromě této zásadní zprávy se připravte také na návrat, mnohými kritizovaných, oživujících komor a „oficiálně" se šeptá i o nějakém multiplayerovém módu.


Cloud23

Zdroj: CVG.co.uk


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).