Hlavní navigace

Pravá škola pro ajťáky!

8. 11. 2010

Sdílet

Každý rok si tisíce žáků končících základní školu kladou stále stejné otázky: Jakou střední školu bych si měl vybrat? Jaká by taková ideální škola měla být? A co od ní vlastně chci? Odpověď na všechny z nich se zdá být jednoduchá a lehce dosažitelná. No měla by být přece kvalitní! Hezky a jednoduše řečeno...

Jenže co to vlastně znamená kvalitní? Středních škol dnes existují stovky a řada z nich se svou kvalitou ohání, kde může. Není se čemu divit, absolventů základních škol je rok od roku méně a střední školy je potřebují k tomu, aby naplnily své třídy a zároveň s tím i své rozpočty. Proto častokrát slibují možné i nemožné: bez výjimky vynikající učitele, atraktivní a moderní vyučovací metody, jejichž prostřednictvím vědomosti do hlav studentů skoro samy naskáčou, špičkové vybavení, zahraniční zájezdy, nejrůznější sportovní a kulturní akce každý druhý týden. Dá se tomu ale věřit? Možná ano, možná ne - jak kdy!

 

sssvtNěkteré střední školy se stále snaží nalákat možné uchazeče o studium na to, že k nim se dostanou bez přijímacích zkoušek. Rovnou, přímo a bez problémů. Jednoduše se přihlásí a o nic dalšího se už nemusí starat. Představa je to určitě hezká. Jak pro ty, kteří se chtějí stát středoškoláky, tak i pro jejich rodiče. Odpadne stres a nervozita. Budeme mít jistotu! Opravdu ale něco takového souvisí s kvalitou, kterou škola slibuje? To už si musí ověřit každý sám.

 

Nejlepší je přesvědčit se osobně. Prostě se jít do školy, o které uvažujeme, podívat a získat si o ní co nejvíce informací. Dny otevřených dveří jsou ideální příležitostí. Podíváme se, uděláme si názor, a když se nám tam nebude líbit, poohlédneme se jinde. Výběr je přece široký.

Proč vám ho ale trochu neulehčit. Jestli končíte základní školu a zajímají vás počítače a výpočetní technika, přijďte se podívat k nám. Nebudeme vám nabízet neuvěřitelné ani přijetí bez jakýchkoliv nároků. To ne, ale dáme vám možnost studovat kvalitní střední školu s dlouholetou tradicí, dobrými učiteli a špičkovým technickým vybavením a na základě toho i perspektivu studia na vysoké škole a bezproblémového pracovního uplatnění.

Studium je u nás sice náročné, ale proč se tím tajit? Zkrátka nejsme škola pro flákače. Ovšem tomu, kdo se chce skutečně rozvíjet a pracovat na sobě, tomu máme rozhodně co nabídnout. Od teoretických poznatků z oblasti IT přes širokou škálu praktických dovedností pro práci v nejrůznějších sférách výpočetní techniky až po úzce zaměřené odborné aktivity v rámci jednotlivých studijních specializací. Základem celého studia je jeho praktické zaměření, a proto strávíte přímo u počítače maximální možný počet vyučovacích hodin!

sssvt

I mimo výuku se u nás rozhodně nudit nebudete. Bude vám k dispozici školní počítačové vybavení. Můžete si zajít do školní posilovny, využívat ostatní sportoviště, vyrazit se spolužáky na snowboard či lyže, s kánoí na vodu nebo na tradiční sportovní kurz. Všechny tyto akce jsou naší školou finančně dotovány, stejně jako kurz pro získání řidičského průkazu, který můžete absolvovat v rámci jednoho z nepovinných předmětů.

 

Ano, zní to jako pěkné sliby. Pokud se ale chcete přesvědčit o tom, že nejde pouze o krásné řeči a že vám opravdu nabízíme kvalitu, přijďte se k nám podívat. Naše dny otevřených dveří jsou tu pro vás. Myslete si o nás, co chcete, ale my vám opravdu nabízíme prostě něco navíc

 


 

Kdo jsme?

  • Soukromá střední škola výpočetní techniky

Kde nás najdete?

  • Na Praze 9 – Proseku

Co vám nabízíme?

  • Čtyřleté maturitní studium oboru Informační technologie
  • Specializace: Grafické systémy a tvorba webových stránek, správa počítačových sítí, programování a databázové systémy

 

Přijďte na naše dny otevřených dveří:

  • 9. listopadu 2010
  • 18. listopadu 2010
  • 1. prosince 2010
  • 6. ledna 2011
  • 2. února 2011

Začátek vždy v 17.00!

skoleni

 

Více informací o nás najdete na www.sssvt.cz

Autor článku

Pod autorským pojmem „Redakce“ se rozumí společná práce redaktorů serveru PCWorld.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).