Hlavní navigace

Pravá škola pro ajťáky!

4. 1. 2010

Sdílet

Každý rok si tisíce žáků končících základní školu kladou stále stejné otázky: Jakou střední školu bych si měl vybrat? Jaká by taková ideální škola měla být? A co od ní vlastně chci? Odpověď na všechny z nich se zdá být jednoduchá a lehce dosažitelná. No měla by být přece kvalitní! Hezky a jednoduše řečeno…

Jenže co to vlastně znamená kvalitní? Středních škol dnes existují stovky a řada z nich se svou kvalitou ohání, kde může. Není se čemu divit, absolventů základních škol je rok od roku méně a střední školy je potřebují k tomu, aby naplnily své třídy a zároveň s tím i své rozpočty. Proto častokrát slibují možné i nemožné: bez výjimky vynikající učitele, atraktivní a moderní vyučovací metody, jejichž prostřednictvím vědomosti do hlav studentů skoro samy naskáčou, špičkové vybavení, zahraniční zájezdy, nejrůznější sportovní a kulturní akce každý druhý týden. Dá se tomu ale věřit? Možná ano, možná ne - jak kdy!

vypočetní technika

Některé střední školy se stále snaží nalákat možné uchazeče o studium na to, že k nim se dostanou bez přijímacích zkoušek. Rovnou, přímo a bez problémů. Jednoduše se přihlásí a o nic dalšího se už nemusí starat. Představa je to určitě hezká. Jak pro ty, kteří se chtějí stát středoškoláky, tak i pro jejich rodiče. Odpadne stres a nervozita. Budeme mít jistotu! Opravdu ale něco takového souvisí s kvalitou, kterou škola slibuje? To už si musí ověřit každý sám.

Nejlepší je přesvědčit se osobně. Prostě se jít do školy, o které uvažujeme, podívat a získat si o ní co nejvíce informací. Dny otevřených dveří jsou ideální příležitostí. Podíváme se, uděláme si názor, a když se nám tam nebude líbit, poohlédneme se jinde. Výběr je přece široký.

Proč vám ho ale trochu neulehčit. Jestli končíte základní školu a zajímají vás počítače a výpočetní technika, přijďte se podívat k nám. Nebudeme vám nabízet neuvěřitelné ani přijetí bez jakýchkoliv nároků. To ne, ale dáme vám možnost studovat kvalitní střední školu s dlouholetou tradicí, dobrými učiteli a špičkovým technickým vybavením a na základě toho i perspektivu studia na vysoké škole a bezproblémového pracovního uplatnění.

vypočetní technika

Studium je u nás sice náročné, ale proč se tím tajit? Zkrátka nejsme škola pro flákače. Ovšem tomu, kdo se chce skutečně rozvíjet a pracovat na sobě, tomu máme rozhodně co nabídnout. Od teoretických poznatků z oblasti IT přes širokou škálu praktických dovedností pro práci v nejrůznějších sférách výpočetní techniky až po úzce zaměřené odborné aktivity v rámci jednotlivých studijních specializací. Základem celého studia je jeho praktické zaměření, a proto strávíte přímo u počítače maximální možný počet vyučovacích hodin!

I mimo výuku se u nás rozhodně nudit nebudete. Bude vám k dispozici školní počítačové vybavení. Můžete si zajít do školní posilovny, využívat ostatní sportoviště, vyrazit se spolužáky na snowboard či lyže, s kánoí na vodu nebo na tradiční sportovní kurz. Všechny tyto akce jsou naší školou finančně dotovány, stejně jako kurz pro získání řidičského průkazu, který můžete absolvovat v rámci jednoho z nepovinných předmětů.

Ano, zní to jako pěkné sliby. Pokud se ale chcete přesvědčit o tom, že nejde pouze o krásné řeči a že vám opravdu nabízíme kvalitu, přijďte se k nám podívat. Naše dny otevřených dveří jsou tu pro vás. Myslete si o nás, co chcete, ale my vám opravdu nabízíme prostě něco navíc


Kdo jsme? Soukromá střední škola výpočetní techniky

Kde nás najdete? Na Praze 9 – Proseku

Co vám nabízíme? Čtyřleté maturitní studium oboru Informační technologie

Specializace: Grafické systémy a tvorba webových stránek, správa počítačových sítí, programování a databázové systémy

 

Více informací o nás najdete na www.sssvt.cz

Chcete se o nás dozvědět víc?

Tak přijďte na naše dny otevřených dveří:

19. listopadu 2009

26. listopadu 2009

10. prosince 2009

7. ledna 2010

Cloud22

4. února 2010

Začátek vždy v 17.00!

Autor článku

Pod autorským pojmem „Redakce“ se rozumí společná práce redaktorů serveru PCWorld.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).