Hlavní navigace

Pravá škola pro ajťáky

24. 1. 2011

Sdílet

Končíš základní školu? Zajímají tě počítače a výpočetní technika? Nejsi flákač a máš zájem na sobě skutečně pracovat? Pak jsme tu pro tebe my! Ta pravá škola pro ajťáky s dlouholetou tradicí, kvalitními učiteli a špičkovým technickým vybavením.

Soukromá střední škola výpočetní techniky, která ti oproti ostatním nabízí prostě něco navíc…Jestli se chceš přesvědčit, že tě nevodíme za nos, ale že ti opravdu nabízíme kvalitu, tak navštiv naše dny otevřených dveří! A neboj, nebudeš poslouchat žádnou dlouhou přednášku. To už necháš na rodiče. Ty si zatím v doprovodu současných studentů SSŠVT prohlédneš celou školu od učeben nabitých výpočetní technikou až po školní posilovnu.

 

Den otevřených dveří je 2.2.2010

V průběhu prohlídky se můžeš zeptat na vše, co tě ohledně studia na naší škole napadne. A to nejen svých průvodců, ale i učitelů, kteří ti ukážou, na co vše se můžeš těšit, když se staneš naším studentem.

sssvt

Uvidíš využití hardwaru i softwaru, zajímavé pokusy nebo si můžeš zkusit zasoutěžit o pěkné ceny. Až prohlídka skončí, pak už průvodce potřebovat nebudeš, a když budou rodiče chtít, sám už jim můžeš ukázat, co tě u nás zaujalo!

skoleni

 


Autor článku

Pod autorským pojmem „Redakce“ se rozumí společná práce redaktorů serveru PCWorld.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).