Hlavní navigace

Poslední DLC pro Mass Effect 2

18. 3. 2011

Sdílet

Studio BioWare dnes oznámilo poslední obsahový balíček ke stažení pro Mass Effect 2 s názvem Mass Effect: Arrival.

Balíček bude k dispozici ke stažení od 29. března 2011 a bude obsahovat tři nové „achievementy“ pro Xbox 360 a PC a tři nové trofeje pro PlayStation 3. Cena Mass Effect: Arrival byla stanovena na 560 MS Points / BW Points na konzoli Xbox 360 a PC a €6,99 na PlayStation Network.

V Mass Effect: Arrival je velitel Shepard vyslán na samý okraj galaxie k záchraně tajného agenta, který může mít důkazy o bezprostřední hrozbě invaze Reaperů, jejíž přízrak zatemňuje atmosféru hry od samého počátku. V příběhu dobrodružství Mass Effect: Arrival se v důležité úloze vrací oblíbená postava admirála Hacketta, skvěle nadabovaná známým hollywoodským hercem sci-fi filmů Lancem Henriksenem (Vetřelec, Terminátor).

„Celý rok sledujeme se ctí i pokorou, jak si fanoušci na celém světě oblíbili Mass Effect 2 i navazující DLC,“ uvedl Casey Hudson, výkonný producent série Mass Effect. „Mass Effect: Arrival je skvělé rozšíření příběhu Mass Effect 2 a ukazuje hráčům, jak skutečně blízko je útok Reaperů a jejich smrtonosná sklizeň.“

Mass Effect 2 je aktuálně v prodeji ve verzích pro PlayStation 3, Xbox 360 a PC. Další informace naleznete na stránce http://masseffect2.cz Dění okolo hry můžete sledovat na serverech Twitter http://twitter.com/masseffect2 a Facebook http://www.facebook.com/masseffectczsk.

MIF21