Hlavní navigace

Ponorkové 3D dobrodružství Steel Diver vychází na počátku května

5. 4. 2011

Sdílet

Ponořte se do vodního světa ve vlastní ponorce, kterou budete muset bezpečně vést přes překážky, nebo odrážet útoky nepřátel prahnoucích po vašem zneškodnění.

Užijte si hned tři různé herní módy, z nichž každý nabízí celou řadu podmořských zážitků, to vše navíc bez nutnosti používat 3D brýle. V módu Mise (Mission) budete mít za úkol ponorku dovézt do cíle, do cesty vám ale budou plout různé překážky a samozřejmě i nepřátelská plavidla plná záškodníků, kteří nemají větší přání, než vás insultovat.

steel diver V módu Periskop útočí (Periscope Strike) si přijde na své gyro senzor konzole Nintendo 3DS, vaším hlavním posláním totiž bude lokalizovat a potápět nepřátelská plavidla. Zkuste otočku ve svém křesle a na displeji uvidíte, jaká je momentálně situace 360° kolem vaší osy.

Na strategii je zaměřený mód Ocelový velitel (Steel Commander), ve kterém budete co nejlépe skrývat vlastní lodě a zároveň lokalizovat ty nepřátelské na mapě. Pak už jen zbývá nakopnout vlastní torpéda a... začít potápět! Přestala vás hra bavit o samotě? Žádný problém. Použijte funkcionalitu Download Play, která vám otevře mód Steel Commander pro dva hráče -  váš kamarád navíc nemusí mít ani originální zakoupenou hru, aby si s vámi mohl zahrát. Jak budete hrát, je pak už jenom na vás, buď si můžete potápět loď navzájem, anebo spojit síly a hrát proti počítači.

Začněte už teď trénovat strategii, zaměřování a místo krabičky poslední záchrany i plavání - Steel Diver pro Nintendo 3DS do Evropy připlouvá už 6. května 2011.

MIF21

 

Zdroj: TZ