Hlavní navigace

Počítačové kurzy společnosti GOPAS trochu podrobněji

3. 3. 2007

Sdílet

Počítačová škola Gopas nabízí prakticky od uvedení produktů Microsoft Office 2007na náš trh celou škálu zajímavých výukových kurzů pro začátečníky, pokročilé i experty. Stačí si jen vybrat.

MIF21

Snad nikomu z nás nemohlo uniknout uvedení nového operačního systému společnosti Microsoft spolu s novou verzí kancelářského balíku MS Office 2007. Chtěli byste se dozvědět více o těchto (a mnoha jiných) produktech?
Letošní rok bude oproti letům minulým o to zajímavější díky skutečnosti, že společnost Microsoft přichází s největším množstvím novinek ve své nabídce za posledních 10 let své existence. Společnost Gopas všechny tyto novinky pečlivě sleduje a již nyní nabízí několik kurzů ve čtyřech nových kategorií – Microsoft Windows Vista, MS Office 2007, MS Office System – Share Point a posledním tématem je MS Exchange Server 2007.

K novince v podobě Windows Vista nabídne počítačová škola Gopas sérii kurzů, které studenta provedou kompletní problematikou práce s tímto operačním systémem. Nabídka zahrnuje mapu šesti 13denních kurzů, která seznámí zájemce s Windows Vista od instalace a konfigurace tohoto OS přes konfiguraci aplikací a nástrojů, vytváření obrazů stanic a nasazení do firemního prostředí po správu Windows Vista a odstraňování problémů s nimi.Druhou významnou inovací, kterou letos Microsoft představil, je nová verze populárního balíku aplikací Microsoft Office. Office se od své předchozí verze velmi změnily, v mnoha směrech jde dokonce o větší pokrok, než zaznamenaly Windows Vista oproti svému předchůdci, Windows XP. Proto i v této oblasti nabízí počítačová škola GOPAS sérii kurzů, které studenta naučí, jak zavést nové Office ve firmě, seznámí jej s novinkami v tomto balíku aplikací a ukážou mu, jak efektivně využít nové nástroje a výrazně si tak usnadnit práci.

S problematikou Microsoft Office 2007 úzce souvisí i aplikace Share Point Service a Share Point Server. Ty využívají „schopností“ nových Office a výrazně usnadňují týmovou práci. Umožňují totiž snadné sdílení souborů, a díky tomu je velmi jednoduché na nich pracovat ve více lidech.

Posledním, ale určitě neméně důležitým z hlavních směrů, kterými se kurzy Gopas budou v roce 2007 ubírat, je problematika Microsoft Exchange Server. Ten představuje zabezpečenou a spolehlivou podnikovou platformu pro e-mailové a kalendářové funkce, která poskytuje inovativní nové možnosti zasílání zpráv. I tento nástroj doznal ve své letošní nové verzi mnoho změn, na které se budou kurzy od počítačové školy Gopas soustředit.

Všechny kurzy jsou v každé z oblastí koncipovány tak, aby zájemce postupně provedly od základů k pokročilejší problematice. Struktura lekcí tak nabízí možnosti pro zájemce, kteří se potřebují seznámit se základními otázkami, ale i pro ty, kteří potřebují danou oblast zvládnout kompletně na expertní úrovni.

Foto: Gopas

- - Petr Matuška