Hlavní navigace

PCWorld Guide 2/2009 v prodeji!

7. 5. 2009

Sdílet

Druhé číslo časopisu PC World Guide se na novinových stáncích objeví 15. 5. 2009. Co všechno jsme si pro vás přichystali?

PC World Guide 2/2009

 

První  číslo  projektu  PC  World  Guide  bylo  čtenáři  přijato  s  velmi  příznivým ohlasem, soudě alespoň podle bezpočtu e-mailů v našich schránkách. Oceňovali  jste  zejména  nízkou  cenu  časopisu  a  kladné  odezvy  se  dočkal  také nápad  s  publikováním  plných  verzí  programů  zdarma  na  našem  webu www.pcworld.cz. Popularitu si okamžitě získaly i rozhovory se zajímavými osobnostmi, v nichž budeme pochopitelně pokračovat.


Naopak vytýkána nám byla absence návodů, na něž jste byli zvyklí z původního měsíčníku PC World – tento podnět jsme si okamžitě vzali za svůj a připravili pro vás podrobný materiál, s jehož pomocí můžete snadno přetaktovat procesor nebo grafickou kartu.


Jaká jsou nosná témata tohoto vydání PC World Guide? Pojďte s námi zapomenout na všechny ty prasečí a ptačí chřipky, politické a ekonomické krize nebo strasti běžného pracovního dne – hlavním zaměřením tohoto čísla je volný čas a zábava.

 

PC World Guide

 

Kromě těch nejzajímavějších novinek, které se v nedávné minulosti objevily, jsme  pro  vás  připravili  rozsáhlý  článek  na  téma  digitálních  fotoaparátů, v němž se seznámíme se současnou nabídkou na trhu a poradíme, který přístroj vybrat. Značný prostor tentokrát věnujeme počítačovým hráčům, převážně  pro  ně  totiž  vznikl  článek  srovnávající  nejvýkonnější  grafické  karty současnosti a se zájmem si jistě přečtou také srovnání tří herních notebooků.


A jelikož jsme si vědomi, že kromě zrakových vjemů je při hraní her třeba uspokojit i ty sluchové, zařadili jsme do obsahu tohoto vydání také sadu cenných rad pro nákup reproduktorů. Samozřejmě,  že  nejen  zábavou  je  člověk  živ,  a  tak  se  můžete  těšit  na  velké srovnání 10 antivirových bezpečnostních balíků.

Cloud23

PC World Guide 2/2009 se na novinových stáncích objeví 15. 5. 2009.


Přejeme vám příjemné čtení!

Autor článku

Pod autorským pojmem „Redakce“ se rozumí společná práce redaktorů serveru PCWorld.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).