Hlavní navigace

PCWORLD 4/2007 - Co najdete v sekci Komunikace

21. 3. 2007

Sdílet

Další vydání PCWORLDu vychází 23. března. Pojďme se podívat, co vám nabídne rubrika věnovaná komunikacím. Zajímají vás Wi-Fi routery? Tipy a triky pro Internet Explorer? Na stránkách časopisu tato témata najdete

UI21

Stěžejní téma této rubriky se bude týkat moderních Wi-Fi routerů. V testu zmeřilo své síly celkem pět produktů, které se mohly pochlubit novými čipovými sadami a kompatibilitou s připravovaným standardem 802.11n, výrobci takové produkty označují jako Draft n.

Wi-Fi routery v testu:
Asus WL-500W

Belkin N1 Wireless Router (F5D8231-4)
D-Link DIR-655
NetGear WNR854T
Siemens Gigaset 336

V dalších obsáhlejších blocích se taktéž věnujeme oblasti Wi-Fi. První článek je přitom zaměřen na to jak Wi-Fi pracuje po technologické stránce, druhý pak objasňuje pojmy a fungování bezpečnostních mechanismů.Dále se vás budeme snažit zaujmout tématem věnovaným poslední verzi webového prohlížeče z dílny Microsoftu. Představíme vám slušnou porci tipů a triků pro Internet Explorer 7 doplněný o širokou škálu obrazovek z lokalizované verze.Své místo na našich stránkách našlo i několik zajímavých programů pro audit a evidenci hardwaru a softwaru. Více si budete moci přečíst v článku s názvem Auditujeme počítač.A kdyby se vám toho zdálo málo, návdavkem se v krátkých testech dočtete například o nejnovějších přírůstcích populární řady mobilních telefonů Walkman společnosti Sony Ericsson.

Grafika: Belkin, IDG

- - David Zajíc