Hlavní navigace

PC WORLD a 1GB flash disk - speciální akce

1. 6. 2007

Sdílet

Každý člověk je něčí dítě. Proto slavíme Mezinárodní den dětí i my a nabízíme studentům a dalším osobám zvýhodněné předplatné. Od 1.6.2007 do 10.6.2007 za 750 Kč obdržíte nejenom roční předplatné časopisu PC WORLD, ale jako dárek zdarma i 1GB flash disk.

UI21

Pokud patříte mezi čtenáře, kteří mohou v naší nabídce využít možnosti objednat zvyhodněné předplatné*, máme pro Vás v době od 1.6.2007 do 10.6.2007 připravenu speciální "studentskou" nabídku. Pokud v této době objednáte roční zvýhodněné předplatné časopisu PC WORLD, obdržíte k němu navíc 1GB flash disk zdarma jako dárek.


A jak objednávat?

Po kliknutí na tento odkaz, se otevře okno objednávkového formuláře.

Zde pro objednání tohoto zvýhodněného předplatného vyplníte kromě data (čísla od kterého zasílat) a počtu výtisků i políčko Kód pro akce
V případě, že chcete dostávat verzi
PC WORLD s DVD - vyplňte kód DD07DVD
PC WORLD s CD přílohou - uveďte kód DD07CDV sekci Typ předplatného zaškrtněte libovolné pole, systém vyžaduje vyplnění této části jako validaci objednávky. Nicméně typ předplatného je dán pevně kódem pro akce
Poté standardně pokračujte vyplněním zbývajících údajů.

Předplatitelům s dodací adresou na území ČR není účtováno poštovné a balné. V případě stornování v průběhu realizace předplatného bude od vrácené částky za nerealizované předplatné odečtena pořizovací cena zařízení USB a náklady spojené s jejím odesláním. Datum zahájení předplatného není časově omezeno.

V případě potřeby se můžete samozřejmě obrátit i na náš Zákaznický servis

* Zvýhodněné předplatné je poskytováno studentům, zdravotně postiženým, držitelům karet ISIC, GO25 a ITIC na základě zaslané kopie potvrzení o studiu či kopie příslušné karty. Kopii potvrzení o studiu nebo kopii karty ISIC, GO25, ITIC zašlete na e-mail predplatne@idg.cz. Mužete ji také poslat faxem na císlo 235 520 812. Bez tohoto potvrzení Vám nemůžeme zvýhodněné předplatné aktivovat!)

- - red