Hlavní navigace

Outfront II - válečná 3D RTS

6. 6. 2005

Sdílet

Vývojářský tým Best Way chystá pokračování úspěšné válečné strategie Soldiers: Heroes of World War II. To přinese spoustu nových prvků a vylepšení a k dostání by mělo být již na konci tohoto roku.

Pokud vás loni v létě zaujala vynikající realtimová strategie Soldiers: Heroes of World War II od vývojářského týmu Best Way, neměli byste si nechat ujít ani chystaný druhý díl s názvem Outfront II. Ten by se v obchodech měl objevit již na konci tohoto roku a nabídne nadšeným fanouškům her z prostředí druhé světové války nové prvky a různá vylepšení. V singleplayeru se vrhnete do čtyřech nových kampaní, ve kterých se chopíte velení Američanů, Angličanů, Sovětů a Němců. Krom fiktivních misí se dočkáte i akcí založených na známých bitvách jako například útok na Berlín či den D.

Samotná hra nabídne spoustu prvků, které jste mohli oceňovat již ve společnosti prvního dílu, ale neobejde se samozřejmě ani bez potřebných novinek. Dočkáte se podstatně vylepšené umělé inteligence a s tím spojených nových taktických možností. Všichni vojáci budou obdařeni ukazatelem morálky, neustále ovlivňovaným aktuální herní situací. Samozřejmostí jsou i nové jednotky (např. plamenometné či obojživelné bojové stroje) a příkazy pro další akce vojáku (např. krytí nebo rychlý útok).

Outfront II poběží na upraveném enginu z původní hry, nabídne nové grafické efekty, pokročilou fyziku a zbrusu novou zimní krajinu. Zkrátka nakonec nepřijdou ani příznivci multiplayerových bojů, kterým autoři naservírují nové módy a mapy. Vše tedy zatím nasvědčuje tomu, že tato novinka bude jistě úctyhodným pokračováním vychvalovaného prvního dílu.