Hlavní navigace

Jaký je online zájem o starší PS3 hry?

11. 2. 2009

Sdílet

Značně proměnlivý. Vedle nepříliš aktivního hraní na serverech s hrami jako MotorStorm nebo Unreal Tournament III je naopak stále vyhledávané online zápolení v Gran Turismo 5 Prologue či Warhawku.

Na serveru IGN si dali tu práci, aby otestovali některé starší herní kusy vydané na konzoli PS3. Respektive zjišťovali, nakolik jsou tyto vlastně pro hráče ještě dnes zajímavé - z pohledu online klání. Zatímco hříčky ke stažení Calling All Cars či Fatal Inertia EX jsou na online poli zcela neaktivní, tedy hráči je již nevyhledávají, u takového Gran Turismo 5 Prologue se stále a ve velkém závodí. A to je už cca jeden rok starý titul. Uvedené pohříchu moc neplatí u jiných závodů, jako je MotorStorm nebo Sega Rally Revo. Slabá aktivita je také k vidění v případě stříleček Unreal Tournament III, Turok, či Ghost Recon Advanced Warfighter 2 a Rainbow Six Vegas.

Lepší už je to v případě původní Resistance nebo Soul Calibur IV, kde se ovšem Sony svým věrným vůčihledně trefila do černého je válčení ve Warhawk, kde ani po roce a půl neumdlévá zájem hráčů o hraní. Sluší se sice připomenout, že tady jde o ryze multiplayerový počin, nicméně na IGN zmiňují a vyzdvihují jeho nesporné klady. Jako absenci lagů či vybalancovanou hratelnost, díky čemuž jde v jejich očích o jednu z nejlepších her ve svém žánru.      

skoleni

Zdroj: IGN

 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).