Hlavní navigace

OKI uvádí nové modely barevných multifunkcí

12. 4. 2007

Sdílet

Po barevných multifunkčních zařízeních řady C3500 MFP pro malé kanceláře OKI uvádí na trh nový model vyšší řady C5550 MFP s postscriptovým tiskem a technologickou platformou High Definition Color

Nová multifunkční síťová zařízení C5550 MFP v sobě spojují funkce rychlého a kvalitního tisku, kopírování, skenování a faxování. Přinášejí tak plně multifunkční výbavu vyššího stupně výkonu pro uživatele s větším zatížením.


C5550 MFP přináší nejrychlejší tisk ve své kategorii – až 20 barevných a 32 černobílých stránek za minutu. Stojí za povšimnutí, že této rychlosti černobílého tisku nedosahuje ani celá řada jednoúčelových černobílých tiskáren. Vysoká rychlost doplněná vysokou měsíční zátěží - až 60 000 stran - přináší jedinečnou produktivitu a zajišťuje uživatelům tisk dokumentů bez jakýchkoliv kompromisů.

Špičková kvalita tisku je založena na unikátní technologické platformě High Definition Color (HDC) a využívá víceúrovňovou digitální LED technologii ProQ2400.Kromě rychlosti a flexibility nové modely multifunkčních zařízení C5500 vynikají jednoduchým a odolným mechanickým provedením, ve kterém se snoubí styl a funkčnost. Šetří tak místo na stole a v kanceláři, a zároveň je lze jednoduše použít ihned po vyjmutí z krabice. Síťová konfigurace a intuitivní ovládání umožňuje bezproblémové využití na libovolném pracovišti.

Ing. Andrej Magyar, CSc., ředitel společnosti Oki Systems (Czech and Slovak), uvádí: „Multifunkční zařízení C5550 MFP navazuje na úspěšné produkty řady C5500 MFP, které jsme uvedli na trh v roce 2005. Nový model však přichází s mnoha vylepšeními – technologickou platformou HDC, víceúrovňovou LED technologií a nejrychlejším tiskem ve své kategorii. Zároveň přináší zvýšení produktivity práce a výrazné úspory díky možnostem profesionální správy dokumentů.“

Klíčové vlastnosti multifunkčního zařízení C5550:

  • Produktivita: nejvyšší rychlost tisku ve své kategorii, až 20 barevných a 32 černobílých stránek za minutu; rychlé vytištění první stránky za 8 sekund a první kopie za 15 sekund; vysokokapacitní tonery (černý na 6 tis. stran, barevné na 5 tis. stran)
  • Výhodná cena: špičkový poměr cena/výkon; nízké provozní náklady; díky softwaru Template Manager snadná tvorba materiálů přímo ve firmě.
  • Flexibilita: malé rozměry vhodné na stůl a do kanceláře, vyšší flexibilita při práci s médii, včetně bannerů**, vizitek, štítků na CD a médií s vyšší gramáží; paměť rozšiřitelná až na 768 MB pro tisk velkých objemů, kapacita zásobníků až 930 listů, automatický podavač dokumentů na 50 listů ve standardní výbavě.
  • Profesionalita: přímé síťové připojení pro tisk a skenování; skenování do emailu, FTP a CIFS bez připojeného počítače; standardně podpora LDAP; technologická platforma High Definition Color pro maximální kvalitu tisku v dané kategorii.
  • Jednoduché použití: baleno v krabici jako jeden celek, snadné připojení do sítě, intuitivní ovládací panel; on-line podpora ‘Ask OKI - Zeptejte se OKI .
  • Zdokonalené sdílení dokumentů: ve standardní výbavě aplikace Nuance PaperPort a Omnipage OCR.

Doporučené koncové ceny multifunkčních zařízení C5550 MFP budou začínat lehce nad hranicí 40 000 Kč včetně DPH. Produkty budou k dispozici u autorizovaných distributorů OKI Printing Solutions ve druhé polovině května 2007.

- - Václav Maletínský

UI21