Hlavní navigace

Nový Triline Profi s technologií Intel vPro

4. 9. 2007

Sdílet

Společnost AT Computers uvedla novou řadu počítačových sestav Triline Profi s technologií Intel vPro, vybavený řadou bezpečnostních funkcí. Stolní počítač je určen k nasazení zejména ve firemní sféře..

MIF21

Nový Triline Profi je vybaven technologií Intel vPro s funkcemi, které zvyšují zabezpečení proti hackerům, virům a dalším hrozbám. Součástí Intel vPro je výkonný procesor Intel Core 2 Duo, který za stejnou cenu jako jeho předchůdci nabízí vyšší výkon, především díky systémové sběrnici FSB 1 333 MHz s vyšší propustností dat. Nová je i čipová sada Intel Q35 Express, podporující rychlejší paměti a až čtyřjádrové procesory.


Použitá technologie Intel vPro dále nabízí řadu technologických inovací zlepšujících možnosti zabezpečení a správy stolních počítačů. Užitečné jsou zejména funkce, jako například nastartování a oprava počítače bez funkčního operačního systému nebo pevného disku. Firmy díky tomu mohou snížit náklady spojené s drahými a časově náročnými návštěvami techniků. Navíc, díky možnosti bezpečně zapnout a vypnout počítač dle potřeby, ušetří energii a tím náklady spojené s provozem počítačů.

Triline Profi s Intel vPro je v základní konfiguraci dodáván s operační pamětí o velikosti 1 GB, pevným diskem s kapacitou 160 GB (SATA 3 Gb/s) a operačním systémem MS Windows Vista Business CZ. Součástí sestavy je i značková myš a klávesnice Logitech. Doporučená koncová cena sestavy je 19 504 Kč s DPH a k dispozici by měla být v průběhu září.

- - Petr Matuška