Hlavní navigace

Chystá se nový Driver?

27. 4. 2009

Sdílet

Kdo se domníval, že tato slavná série už je zapomenuta, nechť svůj názor raději přehodnotí.

O sérii Driver už jsme nějakou dobu neslyšeli, a někdo se tak mohl domnívat, že skončila v propadlišti dějin. Ostatně, poslední díly této kdysi slavné hry spočívající v honičkách s gangstery a policajty nebyly úplně nejlepší.

První dva díly byly rozhodně kvalitní, pak přišel velmi rozporuplný Driv3r a určité zlepšení v rámci Driver: Parallel Lines. Ani tento titul ale nedosáhl slávy prvního dílu. Kromě toho všel ještě Driver 76 na PSP - tady šlo ale jen o spin-off.

Aktuálně ale vyšlo najevo, že si vydavatelský dům Ubisoft, který před několika lety odkoupil na Drivera práva, zaregistroval ochranou známku Driver: The Recruit. To velmi silně naznačuje, že se chystá další díl ságy.

Pravděpodobně jakýsi restart série, ve kterém se vžijete do role gangsterkého nováčka (rekruta) a střihnete si postup spletitou hierarchií.

Nic zatím nebylo potvrzeno, ovšem pravděpodobnost vývoje této hry je velká. Ostatně, jinak by si Ubisoft vývojářské studio Reflections i s ochrannou známkou Driver nepořizoval za bratru 19 milionů dolarů.

webcast

Tato investice se nějak musí vrátit. A mohly by se vrátit i staré dobré časy Drivera. Ubisoft je totiž znám svými kvalitními hrami a dalšímu dílu by tak mohl věnovat dostatečnou péči.

Zdroj: superanuation

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).