Hlavní navigace

Nový akční survival horror Obscure

10. 4. 2003

Sdílet

Hydravision Ent. odhalují nový survival horror ze školního prostředí...

Jistě se mnou budete souhlasit, že škola není zrovna nejlepším místem pro relaxaci. Věřte mi však, že může být i hůře, o čemž vás již na konci tohoto roku přesvědčí vývojářský tým Hydravision Entertainment. V jejich studiu totiž vzniká nový akční survival horror Obscure pro PC a PlayStation 2, odehrávající se právě ve školním prostředí.


Příběh se točí okolo skupiny tří studentů uvězněných ve škole, kde učitelé na žácích provádí obscénní pokusy. Na začátku hry se vžijete do role jednoho z nich a musíte přežít a osvobodit zbylé kamarády. Taková noční procházka po školním areálu však nemusí být tak zábavná, jak by se na první pohled mohlo zdát. Zvláště, když se kolem potulují bizarní příšery, které by vás rády sluply k večeři. Tito mazlíčci se ale naštěstí skrývají ve tmě, a tak se můžete bránit silným světlem.


Majitele herní konzole PlayStation 2 jistě potěší, že si Obscure budou moci zahrát ve dvou v kooperativním módu, což na PC nebude možné. Jakmile se dozvíme více, budeme vás blíže informovat.