Hlavní navigace

Novinky na Google+ přináší podporu Google Apps

28. 10. 2011

Sdílet

Chcete něco, čemu budete moct během Halloweenu dát +1? Pojďte se podívat na novinky v rámci Google+, ty by vás mohly jednoduše inspirovat. Mimo jiné totiž přináší i podporu pro uživatele Google Apps.

Google během včerejšího dne představil hned několik nových vylepšení, které plánuje integrovat do své služby Google+. Těšit se můžou zejména ti, kteří mají rádi přehled o exkluzivních globálních zprávách či třeba o „virálních“ videích – o to všechno se totiž bude starat nová Google+ sekce „What’s Hot“, kde budou zobrazeny populární zprávy z celého světa. Pokud vás zajímá, co se na Google+ nejvíce sdílí, dobře vám poslouží služba Ripples ve veřejném feedu, kde zjistíte, kdo co sdílel, kolikrát to sdílel a jak rychle se daný obsah šířil.

 

 

Ti kreativní z vás pak na druhou stranu ocení možnost interně upravovat nahrané fotky za využití takzvaného Creative Kitu - nového online editoru Google+. Za jeho pomoci můžete bez problémů provádět základní úkony jako ořezávání, otáčení nebo ostření. Nechybí ani změna velikosti, automatická oprava nebo úprava expozice. K tomu lze ještě aplikovat několik různorodých přednastavených efektů (něco jako Instagram na iPhonech) nebo například přidat text. A jako třešnička na dortu působí omezená Halloweenská akce, kdy můžete své fotky zaplácat dýněmi, falešnou krví, tesáky, vytřeštěnými oči a dlouhou řadou dalších vtípků.

 

 

Jestliže se vám ještě žádné z těchto novinek na vašem účtu nezobrazují, nepropadejte panice, Google je zveřejňuje postupně. A abychom nezapomněli – uživatelé Google Apps mají další důvod k oslavě, jelikož nyní můžou svůj obchodní nebo vzdělávací Google Apps účet spojit se svým Google+ profilem.

skoleni