Hlavní navigace

Novinka v jazykovém e-vzdělávání - Lingueo.com

2. 12. 2008

Sdílet

Lingueo.com je služba, která umožňuje zajistit hodinu na dálku s učitelem dle vlastního výběru, přičemž sspojení studentů a učitelů z celého světa je zajištěno pomocí web–kamery.

skoleni

Výuka cizích jazyků je výzvou pro soukromé osoby i profesionály, kteří přejí se otevřít jiným kulturám. Řešení nabízené pod názvem Lingueo podporuje výuku regionálních a národních jazyků, což Vám umožní naučit se jazyk takový, jak se s ním v realitě opravdu mluví. Lingueo.com je služba, která umožňuje zajistit hodinu na dálku s učitelem dle vlastního výběru, přičemž sspojení studentů a učitelů z celého světa je zajištěno za pomoci web–kamery. Konverzace mohou být skutečně přínosné, neboť student si vybere svého učitele v závislosti na tom, v jakém oboru komunikace se potřebuje zdokonalit.


Webové stránky jsou určeny jak studentům, kteří si přejí naučit se jazyk mluveným po celém světě (angličtina, francouzština, španělština...), tak i lidem, kteří chtějí objevit méně rozšířený národní jazyk jako například hebrejština nebo švédština. K zaručení kvality služeb LINGUEO nabízí svým uživatelům vyhledávání dle několika kritérií.. Učitelé jsou hodnoceni studenty a ti nejlepší obdrží známku kvality od týmu LINGUEO.

Není třeba instalovat žádný speciální program, web–kamera a mikrofon dovolují studentovi hovořit s jeho vybraným učitelem z kteréhokoliv koutu světa. Studenti platí pouze skutečnou délku kurzu dle hodinového tarifu uvedeného učitelem, jehož ceny začínají na hodnotě 10 euro za hodinu. Z druhého pohledu na věc je LINGUEO také možností pro všechny, kteří se chtějí stát učitelem a být za to náležitě odměňováni.

- - Čestmír Žák