Hlavní navigace

Nové detaily o Battlefield 1943

8. 2. 2009

Sdílet

V nedávné novince jsme vám přinesli vcelku nečekané odhalení nového Battlefieldu zasazeného zpět do Druhé světové války. Tentokrát vám ho přiblížíme trochu víc

 

Jak už bylo dříve řečeno, bude se nový Battlefield 1943 odehrávat za Druhé světové války, a to rovnou po vzoru Call of duty: World at War - tedy za Války v Pacifiku. Jako hráči si proto budeme moct zvolit z japonské a americké strany.

 

Co se hratelnostní stránky týče, byly veškeré pokusy o vytvoření nových herních módů smeteny ze stolu a zůstal jenom starý dobrý Conquest, v němž jde o zabírání určitých území a získávání teritoriálních bodů. Každá herní postava (Infantry, Riflemen, a Scout) bude moct za dobře odvedenou práci získávat zkušenostní body, jenž posléze poslouží ke zvyšování úrovní. Nicméně nečekejte žádné získávání nových zbraní, či vybavení. Sami autoři totiž tvrdí, že zkušenosti v této hře jsou opravdu jenom „na okrasu". A fakt, že půjde o čiře casualový Battlefield podporuje také kombinace samoléčení s bezednými zásobníky do zbraní

 

Ve hře se budou vyskytovat pouze tři mapy (jejich výčet v minulé novince) a půjde ji získat pouze digitální cestou, přičemž přislíbená velikost má být pouze 350MB!!

 

Přesto všechno prý hra vypadá díky použitému enginu opravdu dobře a ještě líp se hraje. Destruktivní prostředí jí dodává ten pravý šmrnc a zřetelné zaměření na vozidla, či letadla působí jako příjemné osvěžení. A to ani nemluvíme o exotickém arzenálu Japonců (katany atd.).

 

Prodejní cena by se měla pohybovat mezi patnácti a dvaceti dollary.

 

Cloud23

Zdroj: Gamespot.com, Kotaku.com

 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).