Hlavní navigace

Centrum.cz opět v novém designu

6. 1. 2009

Sdílet

Společnost Centrum Holdings představila po pár měsících od poslední změny opět novou koncepci portálu Centrum.cz. Uživatelé si mohou prozatím vyzkoušet jeho betaverzi.

Mezi největší lákadla nového Centrum.cz patří možnost nastavení si oblíbených stránek na jediné místo či zavedení služby zvané Multimail, umožňující přístup do nejpoužívanějších českých i zahraničních emailů z jednoho místa. Uživatelé nově mohou využít vyhledávač Google a přímo ze své stránky si snadno přehrávat videa z YouTube. Dále pak lze z nového Centra sledovat nejčtenější zpravodajské servery, mít okamžitý přístup do encyklopedie Wikipedia nebo využít rozsáhlé možnosti nastavení vzhledu. Součástí nového Centrum.cz je také ICQ2GO – webová verze populárního komunikátoru, umožňující rychlou komunikaci a odesílaní zdarma SMS zpráv bez nutnosti instalování klasického klienta.

skoleni

centrum.cz

Nejviditelnější změna tkví v designu portálu, jež nyní nabízí značnou variabilitu v nakládání s obsahem stránky. Uživatelské rozhraní se však v beta verzi poměrně často rozpadá do fragmentů a v každém prohlížeči struktura stránek vypadá poněkud jinak, tady mají autoři ještě určitě na čem pracovat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).