Hlavní navigace

Nová značka navigací na našem trhu - Dreim Go

16. 7. 2007

Sdílet

Společnost Dreim CZ uvede na český trh dvě nové satelitní navigace pod novou značkou Dreim Go, a to konkrétně model DG 100 a DG 100BT. Obě verze budou nabízet svým uživatelům mapy všech evropských států včetně detailní mapy České republiky a Slovenska.

Navigační systémy Dreim Go - DG 100 a DG 100BT budou obsahovat předinstalované mapy všech států Evropy, 21 jazykových mutací ovládacího menu a hlasové ovládání navigace. GPS navigace Dreim Go tak bude možno využít jak při cestování automobilem, tak i při cyklo a pěší turistice.


Model DG100 představuje standardní verzi řízenou procesorem Centrality a bude osazen GPS čipem Atlas II. Nadstandardní verze DG100BT bude oproti tomu řízena procesorem značky Intel a GPS čipem SiRF III s 20ti kanály. Navigační systémy s podporou rozhraní USB v1.1 (Mini USB) budou vybaveny zabudovanými GPS anténami a operačním systémem Microsoft WinCE.net Core v4,2.

Zařízení DG 100BT bude navíc vybaveno řadou doplňkových funkcí jako je přehrávač MP3/MP4, prohlížeč fotografií, podporou technologie Bluetooth a TMC (Traffic Message Channel).

Satelitní navigace v Evropě bude zprostředkována pomocí nejnovějších mapových sad TeleAtlas, Navigo System, Topmap, Epsilon, CarteBlanche, Contrast , Conan, Basarsoft, MMCN a SunCart, které podporují TMC (Traffic Message Channel) a obsahují POI (Point Of Interest).

Obě verze přinesou možnost přepínat mezi interaktivní 2D a 3D zobrazením map a užitečnou funkci automatického přepínání denního a nočního módu, která zajistí bezchybné noční cestování. Rovněž bude možné přepínat mezi různými barevnými styly.

Navigace DG 100 a DG 100BT poskytnou operativní jednoruční ovládání prostřednictvím dotykového TFT LCD displeje o úhlopříčce 3,5", který pracuje v rozlišení 320x240 bodů. Budou disponovat taktéž 1GB interní pamětí a 64 MB RAM. Nebude chybět ani slot pro paměťové karty typu Secure Digital (SD) a MultiMedia Card (MMC), díky kterému se kapacita paměti rozšíří a lze tak doinstalovat další mapy.

Navigační systémy DG 100 a DG 100BT mají rozměr s rozměry 75mm x 100mm x 17mm a jsou napájeny dobíjecími bateriemi Lithium-Ion 720mAh/3,7V.

Obsah balení DG 100 a DG100BT:

  • Dotykové pero
  • 130/230V universální AC/DC napájecí adaptér
  • 12/24V DC - 5V DC CL adaptér do auta
  • USB kabel
  • DVD Software
  • Stručný návod
  • Mapový systém

Cena navigací nebyla dosud stanovena.

- - Petr Matuška

UI21