Hlavní navigace

Notebooky Dell – i práce může mít styl

Sdílet

Dnes Vám představíme další z řady stylových notebooků, u nichž je skloubena kvalita značky s požadavky na osobitý design.

I když techničtější čtenáři nemusí souhlasit, vhled dokáže při rozhodování při nákupu notebooku mnohdy zvítězit nad ostatními kritérii. Společnost Dell proto nabízí jak modely tradičně konzervativní, tak kousky designové s důrazem na barvy a tvary.  

 

Pořiďte si vlastní Studio

dell studioPokud toužíte po notebooku, který bude inspirovat vaši kreativitu, zamilujete se do Dell Studia. Notebooky Dell Studio 15 a 17 jsou určeny všem, kteří chtějí přizpůsobovat notebook vlastnímu stylu. Tomu odpovídá nejen design a široká nabídka barevných variant, ale i vnitřní vybavení upravené pro mobilní způsob života. Barev a motivů je na výběr celkem jedenáct: černá, modrá, růžová, červená, zelená, fialová, oranžová a čtyři varianty šedé v kombinaci s leptaným vzorem. 

Vnitřní vybavení nabízí vynikající bezdrátové možnosti pro snadnou internetovou komunikaci. Samozřejmostí je vestavěná webová kamera. Společnost Dell myslela i na ekologii. Displej může být podsvícen LED světlem, což zaručuje delší životnost baterie a jasnější zobrazení. Nechybí ani multimediální tlačítka svítící při doteku. Dell Studio je reakcí na četné požadavky a nápady zákazníků, spojuje v sobě totiž reprezentativní vzhled a nejmodernější technologie.

Dell Studio 15 s 15,4" displejem koupíte za cenu od cca 20 000 Kč s DPH. Za typ se 17" displejem si přibližně 7 000 Kč připlatíte. (ceny včetně OS Windows Vista)

 

Váš Inspirion, váš vzhled!

dell inspirionDalším půvabným členem rodiny Dell je Inspirion 1525. Na první pohled zaujme moderním zpracováním, na druhý i skvělou mobilitou. Je nabízen v osmi barvách a v různých povrchových úpravách. Vlastní sadu vestavěných antén, s nimiž se připojíte k internetu téměř kdekoliv. Displej ve vysokém rozlišení a integrovaná grafická karta zajišťují vynikající zážitek z filmů, zvuku a obrazu. Technologie Dell Media Direct umožňuje jednotlačítkový přístup k vybraným aplikacím i bez spouštění operačního systému. Dell Inspirion 1525 je partnerem, který zazáří v každé společnosti.

Inspirion 1525 se ve variantě s 15" displejem prodává za cenu od cca 18 000 Kč s DPH (včetně OS Windows Vista).

 

XPS - výkon a elegance v rovnováze

dell xpsNotebook Dell XPS M1530 je skutečně výkonný a reprezentativní notebook, který ocení i úspěšné manažerky. Je vyroben z prvotřídních materiálů s nízkou váhou a dlouhou trvanlivostí. Doplňky z leštěného chromu v kombinaci s červenou, modrou, černou či bílou barvou z něj vytvářejí umělecký kousek. XPS M1530 klade důraz na všestrannost a multimediální využití. Díky dvoujádrovému zpracování dat zaručuje pohodlnou práci i s náročnějšími aplikacemi. Je plný inovativních funkcí. Za zmínku stojí technologie Dell Media Direct, dálkové ovládání nebo biometrický skener otisku prstů pro zvýšenou bezpečnost. Skener umožňuje i snadný přístup k vybraným programům přiložením jednotlivých prstů ruky. 

Tento luxusní notebook je v Česku k dostání také ve variantě M1330 s 13,3 palcovým displejem. S hmotností pod 1,8 kg patří k nejtenčím a nejlehčím notebookům své třídy. Byl zkonstruován s ohledem na minimalizaci spotřeby energie, takže je schopen poskytnout až sedm hodin mobilního výkonu. Ať už Dell XPS použijete pro práci v kanceláři, nebo na cestách, v jeho přítomnosti budete vždy elegantní dámou. Dell XPS M1330 koupíte od cca 24 000 Kč,  XPS M1530 pak od 33 500 Kč s DPH (vč. OS). 

 

Tattoo Dell Design Studio

skoleni

dell studio tattooVzhledem k vzrůstajícím požadavkům na vhled přenosných počítačů hledají firmy stále nová řešení pro spojení umění a technologie v jeden celek. Společnost Dell proto vytvořila vlastní internetové designové studio, které nabízí více než sto motivů pro aplikaci na víko notebooků řady Studio. Kresby jsou dílem umělců z celého světa. Některé z nich si můžete navíc sami barevně přizpůsobit tak, aby odpovídaly vašemu vkusu. Díky aplikaci motivů přímo v továrně Dell získá nový notebook trvanlivé a originální tetování.  

Tato novinka je zatím přístupná jen pro americké zákazníky na stránkách www.dell.com, a to za příplatek 75 USD.  dell tattoo

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).